Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .
Opinia dodana przez: Wiesława

lek. dent. Michał Jasiński

NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA DENT SM EWA I PIOTR JAKUBOWSCY S.C.
ul. Krochmalna 2/727
00-864 Warszawa

Bardzo profesjonalny stomatolog. Wizyta przebiegła bezboleśnie i została wytłumaczona bardzo szczegółowo. Polecam!
Opinia dodana przez: Maria
                                       lek. dent. Dawid Stenka

lek. dent. Dawid Stenka

Stomatolog, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Właśnie kończę 2 letnią przygodę korekty wady zgryzu. Osiągnięty efekt jest tym wymarzonym! Do tego każda wizyta to czysta przyjemność. Spokojnie,delikatnie,profesjonalnie.Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Natalia
                                       lek. dent. Magdalena Stec

lek. dent. Magdalena Stec

Gabinet Stmatologiczny MP-Dental
Aleja Zjednoczenia 1/225
01-829 Warszawa

Bardzo polecam. Bardzo miła dr. , przyjemna wizyta, bezbolesna, ceny przystępne, wypełnienie za 80zł :). POLECAM jest OK.
Opinia dodana przez: piotr11
                                       lek. dent. Bartosz Mulawa

lek. dent. Bartosz Mulawa

StomaCare
ul.Łucka 20 lok. uż. 21
00-845 Warszawa

Nigdy wcześniej nie trafiłam do tak wspaniałego stomatologa, jakim jest dr Bartosz Mulawa. Jego usługi stomatologiczne są na najwyższym poziomie. Nie trudno zauważyć, że w swoim zawodzie jest nadzwyczaj precyzyjny, konkretny, a przy tym wrażliwy i empatyczny. Cechuje go indywidualne podejście do pacjenta, udziela rzetelnych informacji, służy pomocą i radą. Dr Bartosz Mulawa zaproponował i podjął się leczenia zębów, które wydawały się „spisane na straty”. Dzięki zastosowaniu onlay mogę na ...
Opinia dodana przez: Mariola W.

lek. dent. Aneta Sejdak

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Byłem u Pani Doktor na ulicy Ludnej w Warszawie, z bolącą dolna siódemka. Jest to jeden z dwóch stomatologów których mogę polecić. Pani doktor jest doświadczona i zaangażowana. Jest nastawiona na pomoc i uśnieżenie bólu. Naprawdę z czystym sercem i w 1000 % mogę polecić.
Opinia dodana przez: Marcin
                                       lek. dent. Emilia Włodarczyk

lek. dent. Emilia Włodarczyk

SMILE Stomatologia Emilia Włodarczyk
Tylżycka 11/113
01-656 Warszawa

Mój lekarz od pierwszej wizyty. Mam wyleczoną szczękę dzięki właśnie Pani Doktor wraz z ekipą.Wizyty są przyjemne, relaksacyjne, aż nie chce się wychodzić. Mimo zmian miejsca zamieszkania zawsze wracam i Państwu też polecam taką metodę. Pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Wewelsas
                                       lek. dent. Tomasz Falkowski

lek. dent. Tomasz Falkowski

Wiktorska 8/2
02-587 Warszawa

Do doktora trafilem z polecenia znajomej mojej Mamy, która leczy się u niego całą rodzina. Doktor zrobił mi kilka implantów i odbudowe kosci. Wszystko to troche trwalo ale mam poczucie ze bylel (i jestem caly czas) w dobrych rekach. Podczas wizyty czuc ze ma duze doswiadczenie i wiedzie. Mila atmosfera, uprzejma obsluga i czysty gabinet. Polecam
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Katarzyna Joniak-Guziewska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Perfekcja w każdym milimetrze zębów moich dzieci . Zastanawiam się jak one bez oporów siadają na ten fotel tortur ale to sprawia Pani Doktor Katarzyna . Zawsze uśmiechnięta i pełna balsamicznego działania na dziecięce charakterki . Polecam-rodzic

lekarz Anna Widmańska-Grzywaczewska

Stomatolog, Ortodonta

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świetny lekarz oraz osobiście przemiła kobieta. Polecam dla tych, którzy chcą mieć murowany efekt oraz być obsłużonym z uśmiechem. Goraco polecam.

lek. dent. Marta Siewert

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Tłumaczy jasno i wyraźnie, wyrywa zęby sprawnie i co najważniejsze - delikatnie, by nie uszkodzić dziąseł i innych zębów, umie wczuć się w stan pacjenta. Pełen profesjonalizm !!!
                                       lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W

lek. dent. Urszula Sucharzewska

Chirurg stomatolog

Dental Art Studio
Magazynowa 11/3
02-652 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony, pełen profesionalizm. Pani doktor fachowo wytłumaczyła i profesjonalnie wykonała zabieg.
                                       lekarz Gustaw Baranowski

lekarz Gustaw Baranowski

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Duchnicka 3
01-796 Warszawa

Świetny chirurg, który dokonał niemożliwego! Moja ósemka to był istny cud natury, którego usunięcia nie chciał podjąć się inny chirurg. Korzeń był tak wygięty, że praktycznie uniemożliwiał ekstrakcję. Po wizycie u dr Baranowskiego w Klinice Formmed okazało się, że jednak da się to zrobić! Pan dr jest aniołem, spokojnym głosem mówi co robi, a przede wszystkim wie co robi! Bezboleśnie i skutecznie usunął ósemkę i wszystko odbyło się bez problemu. ...
Opinia dodana przez: MagdaB

lek. dent. Konrad Zarod

Alchemia Uśmiechu
ul. Bruna 9
02-594 Warszawa

Wspaniały człowiek i lekarz! Doktor przeprowadził u mnie bardzo długie leczenie. Były i plomby i kanałówki i korony -wszystko sprawuje się idealnie. Jestem już ponad cztery lata po leczeniu i teraz mi strasznie głupio jak przychodzę tylko na wizyty kontrolne. Bardzo dziękuję Doktorze za pomoc! :)
Opinia dodana przez: Kamila

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18
01-842 Warszawa

Z wyznaniem grzechu wyznam że kiedyś chodziłem ja moja cała rodzina do innego dentysty, lecz gdy miałem bardzo poważny problem z wrastającą, krzywo rosnącą ósemką ( tzw przekleństwo dentystów ) oraz leczeniem kanałowym szóstki Pani Doktor wytłumaczyła mi wszystko co będzie robiła, krok po kroku, natychmiast idealnie mnie znieczuliła, a samo leczenie to czysta przyjemność, bardziej skupiłem się na ciepłej rozmowie niczym z wieloletnią przyjaciółką, wszelkie problemy z zębami usunięte ...
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23
02-502 Warszawa

Nie muszę sie długo zastanawiać, 5/5 pod każdym możliwym względem :) Wizyta bardzo konkretna, dr odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że plan leczenia jest dla mnie jasny. Bardzo szanuję takie podejście do pacjenta!
Opinia dodana przez: Patryk
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja
                                       lek. dent. Ewa Robak

lek. dent. Ewa Robak

ul. Józefa Mehoffera 44/lok. U2
03-131 Warszawa

Do Dr trafiłam dzięki rekomendacji znajomych i nie zawiodłam sie. Poprzeczka moich wymagań była postawiona wysoko - szukałam lekarza także dla swoich dzieci. Udało sie. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmu, zrozumienia pacjenta, rzeczowego i empatycznego podejścia. Ja wrócę i polecę dr Ewę jeszcze niejednokrotnie.
Opinia dodana przez: Barbara