Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Konrad Krszyna

Stomatologia DENTICA NZOZ
Ogrodowa 16B
05-509 Warszawa

Miałam usuwaną dolną 8 miesiąc temu. Pomimo ogormnego przerażenia po wysłuchaniu opowieści od znajomych - ząb usunięty beznobleśnie, bez komplikacji. Świetny fachowiec i zabieg przeprowadzony w miłej atmosferze :) POLECAM!
Opinia dodana przez: Magdalena

Marta Figarska

Chirurg stomatolog

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Bardzo dobra miła pani doktor .Ma pewne podejście do tego co robi. Wyrywałam u pani doktor dużo zębów i jestem naprawdę bardzo zadowolona co bardzo boję się dentysty. Teraz chodzi moja córka i jest też zadowolona
Opinia dodana przez: Justyna

lek. stom. Jolanta Ponikowska

Centrum Medycznym „Twój Lekarz w Warszawie”
Długa 44/50 lok. 15 (parter)
00-241 Warszawa

Polecam Panią doktor Jolantę Ponikowską. Za każdym razem jestem pod wrażeniem wyleczenia moich zębów, bo leczenie moich zębów jest bardzo wymagające i trudne, wymaga ogrom pracy. Podczas każdej wizyty stomatologicznej spotkałam się z wielkim zrozumieniem i dobrym rozwiązaniem każdego mojego trudnego problemu. Leczenie na najwyższym poziomie. Teraz to jedyna lekarz do której mam zaufanie.
Opinia dodana przez: Cecylia

Natalia Bobkowska

Natalia Bobkowska
Serocka 6
04-333 Warszawa

Doskonały Lekarz , od kilkunastu lat niezmiennie korzystam z usług tego stomatologa kilkukrotnie "zaliczając" wizyty u konkurencyjnych lekarzy w wyniku urlopowych okoliczności i powiem tak:) nie ma to jak w domu ...

lek. dent. Gizela Ratyńska

CONRADMED
ul. Conrada 15
Warszawa

Bardzo dobra specjalistka i dodatkowo przystępne ceny. Każdemu życze takiego specjalisty. Gorąco polecam! Gosia

lek. dent. Paulina Szczepkowska

Gabinet stomatologiczny
Nocznickiego 23/U2
01-948 Warszawa

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia....chodzę do Pani dr Pauliny z wielką przyjemnością
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Adrian Mierzwa

KLINIKA RADOŚĆ
ul. Patriotów 181
04-881 Warszawa

Świetny stomatolog, bardzo miły i z dużym doświadczeniem. Do tego podczas wizyty dba o to, żeby pacjent dokładnie wiedział, co robi w danym momencie, korzysta z najnowszego sprzętu i jest naprawdę godnym polecenia specjalistą. Polecam!
Opinia dodana przez: etelka

Jarosław Ratyński

BlueDent
Orzycka 6
02-695 Warszawa

chciałybyśmy dać "6" ale nie ma takiej oceny:) podejście do dzieci fantastyczne, jak najbardziej polecam:)

lek. dent. Łukasz Zadrożny

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Top-Dent
Warszawa

Od kilku lat jestem pod opieką pana doktora. Zawsze odpowiednio zaopiekowana i leczona. Bez bólu i stresu. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Katarzyna Fiołna

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna
Janowskiego 50
02-784 Warszawa

Lekarz profesjonalista. Leczymy ortodontycznie zęby Syna, teraz będzie nosił swój drugi aparat ortodontyczny. Kompleksowo przekazana informacja, propozycje leczenia i wytłumaczenie młodemu Pacjentowi w jakim celu co robimy....Polecamy razem z Synem Tomkiem leczenie u Pani Dr. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Magdalena

Joanna Drzewiecka

Stomatolog, RTG

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69
03-303 Warszawa

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

dr Małgorzata Staruch

Laboratorium Bakteriologiczne
aleja Niepodległości 20
02-653 Warszawa

Pani Doktor jest wyjątkową specjalistką, godną polecenia. Jest kompetentna, bardzo dokładna, cierpliwa i uprzejma. Wykonała u mnie zabieg bondingu. Jestem zachwycona efektem. Miałam dużo szczęścia trafiając do Pani Doktor. Zdecydowanie najlepszy stomatolog, u jakiego byłam! POLECAM!!! I.Ch.

lek. dent. Agnieszka Szczecińska

Przychodnia Stomatologiczna
Janowskiego 50
02-784 Warszawa

Wielki ukłon dla Pani Doktor. Córka miała usuwany chory ząb przez innego stomatologa, który nie potrafił sobie poradzić z wyjęciem. Widoczna część została zniszczona, natomiast korzeń pozostał w dziąśle gdyż okazał się trudny do usunięcia. Pani Agnieszka jest dla nas zbawieniem. Po oględzinach, bez wahania zasugerowała, że działamy i usuwamy. Zajęło to moment i po problemie. Córka przeżywając wcześniej wielką traumę po wyjściu z gabinetu powiedziała " Kolejna wizyta tylko ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Paweł Fudali

Prywatny Gabinet Lekarski
Pańska 81/83 lok. 6
00-834 Warszawa

Bardzo empatyczny, opiekuńczy, profesjonalny i przemiły stomatolog :) Pan Paweł Fudali wykonał u mnie koronę i dwie licówki. Wszystko pięknie zagrało :) Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: ela

lek. dent. Anna Osińska

Zabłocimska
Warszawa

Cena zależy od tego co trzeba zrobić. Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy, wrażliwy. Pochodzi z rodziny dentystów. Ja, cała moja rodzina i wszyscy moi znajomi chodzą do Pani Osińskiej. Pani Anna współpracuje z protetykiem - który jest jej mężem - więc w zasadzie prawie wszystko można zrobić na miejscu.
Opinia dodana przez: BDanilewicz

lek. dent. Katarzyna Charazińska-Carewicz

"LEK-MED"
Synów Pułku 9
01-354 Warszawa

Chodzę do tej pani od 3 lat w ramach funduszu NFZ...mam 32 lata (aktualnie) i to ona jedyna powiedziała,co mam robić w moim przypadku,gdyz okazało się, że mam b.duży zanik kości (jak na mój młody wiek, ludzie w wieku 60 lat taki mają) i pokierowała mnie do ortodonty...juz 3 rok nosze aparat (mam nadzieje,ze niedługo koniec:-) i zamierzam wkrótce ją odwiedzić....również chciałam udać się do niej prywatnie i powiedziała, że ...

lek. dent. Natalia Budna

Malinowskiego 3 lok. 26
02-776 Warszawa

Wspaniała stomatolog, empatia, fachowość, delikatność. Wizyty były niemalże przyjemnością, a było ich wiele (leczenie + 2 protezy). Polecam!
Opinia dodana przez: Józef

lek. dent. Monika Arczyńska

Chirurg stomatolog

Na Uboczu 12/26
02-791 Warszawa

Pani doktor pomogła mi pożegnać dolną ósemkę w sposób burzący wszelkie stereotypy związane z podobnym zabiegiem. Arcyfachowe podejście i złote ręce; nie wiem jak opisać inaczej. Wszelki stres spacyfikowany, a dolegliwości po ustąpieniu znieczulenia sprowadzone do minimum, co właśnie wynika z manualnej biegłości. Mam porównanie, bo była to ostatnia z usuwanych ósemek i mogę tylko żałować, że nie trafiłem wcześniej w ręce Pani doktor. Jeśli ktoś wertuje opinie z myślą ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Joanna Jarosz

Stomatologia rodzinna
Warszawska58c/51
02-496 Warszawa

Jestem stałym pacjentem Pani doktor Joanny Jarosz. Jest to lekarz z powołania, bardzo uprzejma, fachowa z genialnym podejściem do pacjenta. W gabinecie bardzo czysto i pachnąco.Bardzo polecam Darek
Opinia dodana przez: Darek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Niemczyk

lek. dent. Joanna Niemczyk

Manufaktura Uśmiechu lek.dent. Wioletta Pająk
Baśniowa 3
02-349 Warszawa

Jestem stałym pacjentem i nie wyobrażam sobie leczenia u kogo innego. Zero strachu i wyciągania na siłę kasy, za to dużo uśmiechu i pozytywnej energii! :)
Opinia dodana przez: Paweł