Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Jacek Dawidowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Waryńskiego 9 lok. 23
00-655 Warszawa

Dla mnie rewelacyjny specjalista. Dowcipny, stara sie rozladowywac stres pacjentow. No i szybko dziala.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Bartosz Romańczuk

Gwiaździsta 27/119
01-651 Warszawa

Jestem pod ogromnym wrazeniem umiejetnosci pana doktora, ktory w mojej trudnej sytuacji dokonal wrecz cudu podczas zaledwie jednej wizyty. Pan doktor wszystko bardzo dokladnie i cierpliwie tlumaczy, jest uwazny na ewentualne reakcje bolowe pacjenta i bardzo delikatny. Dodatkowo ujela mnie wielka kultura osobista pana doktora i dobry nastroj calej wizyty,co tez ma dla mnie duze znaczenie. Zdecydowanie polecam kazdemu profesjonalizm i ogromna starannosc zabiegow wykonywanych przez doktora Romanczuka, bez zadnej ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Alina Romańczuk

Kakowskiego 12/15
04-042 Warszawa

Świetna specjalistka! Każdemu polecam panią doktor. Mimo trudnej sytuacji doktor poleciła sobie ze wszystkimi problemami. Dodatkowo oprócz profesjonalnej opieki, sprawiła, że czułam się komfortowo. Polecam!
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Filip Marcyjaniak

Klimczaka 8/19
02-797 Warszawa

Wspaniała osoba! 10/10. W stosunku do dzieci szalenie ciepły i empatyczny, skupia się na dziecku, nawiązuje z nim kontakt i bawi się, aby je zachęcić. Nigdzie się nie spieszy, nie popędza. Pan Filip jest jedynym lekarzem stomatologiem który przekonał mojego synka do wizyt dentystycznych. Bez bajek, zabawek i innych cudów. Ja sama zaczęłam u niego leczyć swoje zęby i jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Elżbieta Zaniewska-Krakowiak

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna
Aleja "Solidarności" 155/22
00-877 Warszawa

Moja wizyta dotyczyła zbijania kamienia czyli nalotu nazębnego, wizyta refundowana z nfz. Nie miałem szczególnych oczekiwań, bo wizyta nfz, rutynowa czynność... a tu na początku pytanie "co Panu dolega?". Na początku nie zrozumiałem, i myślałem, że to żart. Ale po mojej odpowiedzi nastąpiła wnikliwa analiza moich dolegliwości periodontologicznych (a mam ich kilka). No i robota wykonana została bardzo porządnie, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Było opóźnienie, tak jak to ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Katarzyna Lewtak

Centrum Stomatologii Dentalux
Racławicka 131
02-117 Warszawa

Pani doktor robiła u mnie duże wypełnienie między dwoma trzonowcami poprawiając po dwóch poprzednich lekarzach. Po kilku miesiącach wreszcie jestem wolna od zapalenia dziąsła!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Agata Bednarczyk

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27
03-741 Warszawa

Wszystko na najwyższym poziomie. Podejście bardzo profesjonalne z wyczuciem sytuacji, nastawienie Pani Doktor na rozwiązanie problemu zdrowotnego i wskazaniu działań profilaktycznych na przyszłość.

lek. dent. Andrzej Birula

Stomatolog, Protetyk

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Fantastyczny stomatolog i świetny fachowiec. Bardzo uprzejmy i moim zdaniem naprawdę kompetentny. Można spokojnie mu powierzyć własne szczęki. Serdecznie polecam.

lek. dent. Piotr Rożniatowski

Puławska 270
02-819 Warszawa

Niesamowity lekarz, wszystko dokładnie tłumaczył i dbał o komfort pacjenta. Wchodząc do gabinetu człowiek wiedział, że jest w dobrych rękach!
Opinia dodana przez: Ignacy

lek. dent. Karolina Mroczek

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A
Warszawa

Bardzo dokładna w pracy, posiada znajomość obsługi nowoczesnego sprzętu, cierpliwa, dobrze tłumaczy, jakie czynności wykonała i co zamierza dalej robić. Polecam.
Opinia dodana przez: Leszek

lek. dent. Anna Zbucka

Bogusławskiego 6 A
02-923 Warszawa

Najlepsza Pani stomatolog jaki znam. Fachowe leczenie, podejście do pacjenta,empatia,pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Paweł Wójcicki

Zgierska 7/23
04-092 Warszawa

Pan Paweł to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Świetnie diagnozuje, leczy i zapobiega chorobom. Wszystko wytłumaczy, nie próbuje naciągnąć i zna się na swoim fachu. Chodzenie do niego to przyjemność. Zawsze w świetnym humorze, zna swoich pacjentów i martwi się o ich zdrowie. On pomógł mi wyprowadzić zęby na prostą :)
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Radosław Pikuła

Saska 48/49
03-914 Warszawa

Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam. Teraz mieszkam na drugim końcu Polski i jedyne za czym tęsknię w Warszawie to ten doskonały gabinet dentystyczny. Świetny stosunek ceny do jakości i ogromna precyzja. Nawet podczas leczenia kanałowego nie było mi potrzebne znieczulenie. Naprawdę gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Weronika M.

lek. dent. Katarzyna Krzeszewska-Stuchlińska

Marsylska 3/27
02-763 Warszawa

Najlepsza lekarz stomatolog u jakiej byłam wraz z mężem. Dokłada wszelkich starań,aby pacjent był zadowolony.Leczenie u niej to przyjemność.
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Małgorzata Sulej

Żytnia 16 lok. 50
01-014 Warszawa

Leczenie u dr Sulej to czysta przyjemność - niezwykle kompetentna profesjonalistka :) A do tego zawsze miła i uśmiechnięta :) Objaśnia wszystko co robi i odpowiada na wszystkie pytania. Świetna stomatolog, polecam :)
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Monika Markowska-Piętka

Prywatny Gabinet Lekarski
Bukowińska 26c lok. 4u
02-703 Warszawa

Również polecam, od 10 lat jak nie więcej leczę swoje zęby u Pani Moniki. Atmosfera w gabinecie to idealna mieszanka uprzejmości i profesjonalizmu. Opcje leczenia, jego koszty bardzo jasno i rzetelnie przedstawiane przed rozpoczęciem pracy. Podejmuje się leczenia na które inni stomatolodzy potrafili machnąć ręką (uprzednio oczywiście informuje o ryzykach, dotychczasowo moje 'podbramkowe' sytuacje wyratowane z sukcesem). Czuję zawsze że dobro pacjenta jest stawiane ponad wygodę/zysk gabinetu. 5/5 to jedyna ...
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Joanna Abramczyk

Centrum Medyczne Bemowo
ulica Wrocławska 21A
01-493 Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Profesjonalna wiedza. Mile i sympatycznie. Chętnie udziela pomocy i odpowiedzi na pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotrek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Implantolog

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2
01-504 Warszawa

Wyjątkowy specjalista, zawsze uśmiechnięty,empatyczny, przed każdym zabiegiem wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam wizytę u dr. Radwańskiego!
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Margerita Banasik

Czumy 16a/25
01-355 Warszawa

Bardzo polecam dr Banasik, leczylam u niej kilka zębów, a ze ból znoszę kiepsko- taki lekarz to skarb. Wszystko wyjaśni i wytłumaczy.

lek. dent. Aneta Grzesińska

Krokodyl
Ząbkowska 23/25
Warszawa

I needed dental care while I was in Poland and was a little afraid of visiting, since I don't speak Polish. Dr. Grzsinska was amazing and spoke perfect English. She put my fears at ease....and she was very easy on the eyes. Highly recommend.