Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Justyna Irena Szczepaniak

ALFA LEK
ul. Nowy Świat 58A.
00-905 Warszawa

Justyna is a great Dentist, probably the best I never had. Usually I don’t want t o go to Dentist, but since I received dental treatment from Justyna, I changed my mind. Justyna is very passionate of her work and she do it with love; I believe this the way to success for a Dentist. I highly recommend Justyna. RG

lekarz Zdzisław Annusewicz

Stomatolog, Protetyk

Bajońska 8/7
03-963 Warszawa

Jestem jego pacjentem od 10 lat i to powinno świadczyć o jego kompetencjach. Fachowiec i profesjonalista z dużą dawką empatii w stosunku do pacjenta.

lek. dent. Maria Głowacka

pl. Lelewela 8 c
01-624 Warszawa

Bardzo profesjonalny lekarz z wieloletnim doświadczeniem.

lekarz Patric Beder

Stomatolog, Protetyk

Ciołka 35
01-402 Warszawa

Jest po prostu super, poradzil z bardzo trudnym przypadkiem kilka lat temu, od tego czasu chodze tylko do niego.

lek. dent. Sylwia Ossowska-Łukasik

Lazurdent
Narwik 12
Warszawa

Panią doktor poleciłami koleżanka. Nie żałuję,że do niej poszłam. Odbudowała mi przedni ząb( ułamany ponad połowę).Efekt jest zachwycajacy.

lek. dent. Zuzanna Rahali

Jaktorowska 4/7
01-202 Warszawa

Wspanialy człowiek i specjalista! Jak najbardziej polecam Doktor Zuzanne ze wzgledu na wiedze kompetencje i swietne wyczucie estetyki a takze niezwykle uprzejme podejscie do pacjenta
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Dariusz Szyroki

Rękodzielnicza 21
02-267 Warszawa

Godny polecenia, kompetentny. Uprzejmy, cierpliwy, delikatny. Wiele tłumaczy i wyjaśnia. Pacjent czuje się wyjątkowo traktowany.

lek. dent. Katarzyna Perek

Chirurg stomatolog

Syreny 3/62
01-132 Warszawa

Dr Perek to bardzo konkretna, profesjonalna, a przy tym miła i kulturalna osoba, dzięki której atmosfera w gabinecie jest wręcz radosna. Kiedyś bałam się nawet czyścić zęby z kamienia, dziś siadam ze spokojem na fotel podczas każdej wizyty. Pani doktor usuwała mi chirurgicznie zatrzymaną ósemkę - szybko, sprawnie i bezboleśnie. Co więcej, już następnego dnia po zabiegu nie miałam żadnej opuchlizny czy odrętwienia. Wszystko pięknie i szybko się zagoiło. Jeśli ...
Opinia dodana przez: Natalia H.

lek. dent. Beata Wojtasik-Kiszkurno

Wita Stwosza 40
02-661 Warszawa

Od wielu, wielu lat chodzę do Pani Doktor. Mam bogate doświadczenie stomatologiczne, bo dzięki słabym zębom ponad połowę życia spędziłam na fotelu dentystycznym. Pani Doktor Beata Kiszkurno jest wspaniała. Kompetentna, a przede wszystkim miła, delikatna, uprzejma, kulturalna, mądra wszechogarniająco. Dzięki niej mam jeszcze zęby własne i bardzo, bardzo lubię chodzić na spotkania u niej. Bo to są spotkania z profesjonalistką, ale też z mądrą, kulturalną kobietą. Jakby jeszcze było mało, ...

lek. dent. Krzysztof Jamiołkowski

Obrzeżna 1B/3/U 1
02-691 Warszawa

U PANA DOKTORA LECZYMY SIĘ CAŁĄ RODZINĄ NIE OPISUJĄC WSZYSTKICH DETALI JEST SUPER LEKARZEM POLECAM WSZYSTKIM I NIE TRZEBA BAĆ SIĘ PRZED WIZYTĄ EKIPA WSPÓŁPRACUJĄCA Z PANEM KRZYSZTOFEM TEŻ JEST SUPER

lek. dent. Rafał Żak

Laser Dent Przychodnia Stomatologiczna
Grochowska 354
03-838 Warszawa

Profesjonalizm, wiedza, elastyczność, ludzkie podejście, poczucie humoru i niezwykła umiejętność budowania poczucia bezpieczeństwa w tak "przerażającym " miejscu jak fotel dentystyczny;) nie wybrałabym się do innego stomatologa bo zaufanie mam tylko do Pana Rafała. Ogromnie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Suzana Shehu-Górowska

Medicus
Ząbkowska 44
Warszawa

Za Panią Suzaną pojechałam na Białołękę z drugiego końca Warszawy. Wcześniej leczyłam się u niej w innym gabinecie. I jak zawsze bardzo fachowo i rzeczowo. Bardzo przyjemna wizyta. Oczywiście bez zastrzeżeń. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Lidia Niańko-Głowacka

Poradnia Rodzinna ZDROWIE
ul. Ludwika Kondratowicza 27 B
03-285 Warszawa

Lekarz z powołania, wszystko dokładnie wyjaśnia. Pełen profesjonalizm. Leczymy się całą rodziną już od wielu lat. Pani Doktor ma super podejście do dzieci. Polecam!

lek. dent. Katarzyna Połeć

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych CenterMed Warszawa
Narbutta 85
02-524 Warszawa

100% pozytywny feedback, Proszę sobie wyobrazić, że Dr otworzyła w sobotę godzinę wcześniej zakład żeby pomóc pacjentowi, emergency situation. To się nie zdarza w tych czasach!! Przemiła, kompetentna osoba. Stomatolog o ludzkim sercu. Fachowo i obrazowa wyjaśniła, następnie wykonała rzetelnie "robotę". Niemniejsze podziękowania za pomoc dla P. Ani( asystentki?), która bez słowa zgodziła się przyjść w sobotę wcześniej do pracy. Cóż, SunDental zyskał nowych pacjentów, na pewno tam wrócimy
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Elżbieta Michalczuk

Filia Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla Pracowników Wojska Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
Gen. Władysława Andersa 16
00-201 Warszawa

Najlepszy stomatolog jakiego znam!!! Mam pełne zaufanie do Pani dr E. Michalczuk, wszystko wytłumaczy, bardzo dokładna i delikatna👌🏼 Cena za wizyty nie wygórowane. Serdecznie polecam Tym, którzy szukają solidnego lekarza stomatologa . Skorzystasz z usługi raz i zostaniesz👍🏻
Opinia dodana przez: Joanna

Katarzyna Dudek

Prima-Dent
Warszawa

Bardzo kompetentna, a przy tym miła Pani Doktor. Zdecydowanie polecam.

lek. dent. Marzena Śmiechowicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Nasz-Dent Gabinet Stomatologiczny
ul.Związku Walki Młodych 13 lok.użytkowy 3
02-786 Warszawa

Lekarka ma doskonałe podejście do dzieci. Pełna cierpliwości. Bardzo dokładna w trakcie leczenia. Polecam rodzicom, których dzieci boją się dentysty.

lek. dent. Magdalena Brudkowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

DentaCare Warszawa Ursynów i Mokotów
ul. Zamiany 12
02-786 Warszawa

Witam aż dziwie się że taki dobry lekarz nie ma jeszcze żadnych opinii:) Trafiłem do Pani doktor z synkiem który tragicznie bał się dentysty i który nic nie dał sobie zrobić. Pani doktor wykazała sie bardzo dużą cierpliwości i w końcu udało się jej wyleczyć małemu zęby:)

lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Centrum Medicover
Warszawa

Pani doktor jest najlepsza spośród kilkunastu stomatologów, z którymi przez 30 lat miałem okazję zetknąć się podczas leczenia moich słabych zębów. W przeciągu kilku wizyt z ruiny zrobiła całkiem sprawny „gabinet”. Jak pracuje? Bardzo dokładnie, ale jednocześnie i szybko. To, co inni z mizerną skutecznością starali się naprawiać stając na wyżynach swoich umiejętności, Pani doktor wyszło świetnie. No i zdecydowanie bije wszystkich swoich poprzedników estetyką wykonanej pracy. Poza tym sama ...
Opinia dodana przez: PiotrM

lek. dent. Jolanta Gołowicz

Dental-Service Klinika Dentystyczna
Braci Wagów 4
02-791 Warszawa

Bardzo miła, uprzejma, spokojna. Ma dobre podejście do dzieci. Stara się, aby pacjent z jednym problemem nie przychodził na kilka wizyt (oczywiście czasem jest to niezbędne). Polecam