lekarz Sylwia Niedźwiedź-Kujawińska

Bardzo miła i fajna pani doktor,polecam w 100%.

Bardzo miła i fajna pani doktor,polecam w 100%.

Bardzo miła pani doktor. Pełen profesjonalizm . Leżałam w szpitalu 8 dni i nigdy nie leczyłam sie u tej pani doktor a ona tak bardzo interesowala sie moim przypadkiem. Przychodziła 2 razy dziennie pytala o samopoczucie. Potrafila wyjasnic przebieg choroby i cale leczenie . Polecam w 100%

u mnie podejrzewano hypotorfię ciąży jednak pani doktor zrobiła wszystkie badania wytłumaczyła uspokoiła jak ktoś z rodziny.dlatego była moją prowadzącą

Pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem,,fachowe porady,szczera rozmowa rozluźniona atmosfera.Polecam w 100%.

Zdecydowanie nie polecam!Jest to lekarz niekompetentny,oprócz brania pieniędzy za wizytę nie wykazuje zainteresowania pacjentem.Na szczęście moje dziecko samo wprosiło się na świat,bo nie wiemy co mogłoby się stać ze mną lub małym.Taki niby doświadczony lekarz,a nie zauważyła,ze mam problem z łożyskiem.Dziecko urodziło się hipotrofikiem.gdybym została prawidłowo zdiagnozowana,nie mielibyśmy tyle problemów zdrowotnych.Dzięki Bogu mam wspaniałego synka.

Najlepszy ginekolog w Inowrocławiu. Lekarz kompetentny, miły.

Najlepszy ginekolog w Inowrocławiu. Lekarz kompetentny, miły.

To dopiero początek mojej ciązy, ale jestem bardzo zadowolona z tego, iż wybrałam właśnie tego lekarza (przynajmniej jak narazie)

lekarz nieodpowiedzialny, niekompetetny i nieuprzejmy

lekarz nieodpowiedzialny, niekompetetny i nieuprzejmy

Bylam u tej pani dopiero dwa razy ale od pierwszej wizyty wzbudzila we mnie pozytywne emocje czego nie potrafily inne "panie ginekolog". Jestem w ciazy i mialam innego lekarza prowadzacego ale kiedy tylko przyszlam do niej natychmiast sie przepisalam, pozdrawiam tę pania serdecznie!!

wspaniała kobieta, wspaniały lekarz. zdecydowanie polecam.

wspaniała kobieta, wspaniały lekarz. zdecydowanie polecam.