lekarz Szymon Głowacki

Cudowny czlowiek i fachowiec, lekarz ktory przywraca wiare w polska sluzbe zdrowia. Dziekujemy bardzo serdecznie za opieke nad naszym ojcem.

Dziekujemy bardzo serdecznie za opieke nad naszym ojcem.

Potwierdzam poprzednie opinie o p. Głowackim konkretny fachowy lekarz z powołania, wykonywał mi kolonoskopie- wspaniały człowiek

Super fachowiec od kolonoskopii i gastroskopii - 100% kompetencji,wspaniały lekarz.Chciałabym aby takich lekarzy było więcej w naszym Płocku.

Cudowny, młody lekarz dla którego praca to pasja.Każdy pacjent jest przez niego jednakowo traktowany.Wspaniały człowiek pełen empatii,szacunku dla innych, otwarty,sympatyczny i do tego super fachowiec.Kolonoskopia w jego wykonaniu nie budzi strachu.Wspaniale pracuje mimo słabych warunków lokalowych.

Myślę,że trzeba być najpierw wspaniałym człowiekiem, żeby być takim lekarzem jak Pan Szymon Głowacki.Jest wybitnym zaprzeczeniem wszystkich złych opinii o polskich lekarzach. Aż trudno uwierzyć, że są jeszcze tacy ludzi, a co dopiero-lekarze.