lekarz Szymon Wiewióra

Wspaniały człowiek!!! Wie co zrobić, żeby pomóc. Do tego ten śliczny, chłopięcy uśmiech:) Polecam.

super!oprocz tego ze jest swietnym lekarzem to jest mega przystojny, chetnie spotkala bym sie z nim w innych okolicznosciach :)

Polecam. Miałam przyjemność spotkać Pana doktora w chwili, w której moja Babcia potrzebowała pomocy. Jest człowiekim bardzo cierpliwym, wyrozumiałym, nie denerwował się odpowiadając po kilka razy na te same pytania. I co najważniejsze jest bardzo kompetentny. Polecam

Kompetentny, miły, uprzejmy, bezpretensjonalny. 4 za czas wynika z bardzo długiej kolejki pacjentów. Polecam.

Polecam.

młody bardzo kompetentny lekarz ,pomimo dużej liczby pacjentów cierpliwy i bardzo uprzejmy naprawdę szczerze polecam taki lekarz to naprawdę rzadkość.

Odradzam i to bardzo....nieuprzejmy i niekompetentny. Magda

Odradzam i to bardzo....nieuprzejmy i niekompetentny. Magda

Brakuje skali aby w pełni ocenić wspaniałe zdolności Pana Doktora, wybitny lekarz, mimo młodego wieku naprowadza swoimi konsultacjami i wnioskami na właściwe rozpoznania i decyzje wieloletnich kolegów po fachu, rewelacyjny operator, dotego cierpliwy i uczynny dla pacjentów co należy do rzadkości wśród chirurgów.

Godny spatkobierca pokoleń prawdziwych lekarzy. Uprzejmy, bezgranicznie oddany Pacjentom. Tacy ludzie to niestety wielka rzadkość. Z całego serca polecam.

Wspaniały lekarz! Miałam okazję być przyjęta na izbie przez Pana doktora. Naprawdę wspaniały młody człowiek. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Ma wspaniałe podejście do pacjentów, cierpliwie wszystko tłumaczy. Widać, że kocha to co robi. Gorąco polecam!!!!