prof. Tadeusz Latoś

Pulmonolog, Pediatra

doktor Latoś leczy mnie od 8 roku życia to jest juz okolo 18 lat. bardzo mi pomógł w leczeniu astmy i alergii. Pozdrawiam o Polecam

Wspaniały lekarz. a przede wszystkim wspaniały człowiek. Prawdziwy lekarz...Do czasu wizyty u doktora dziecko chorowało często, miejscowi lekarze leczyli ją juz na astmę. A doktor spokojnie wyjaśnił maechanizm tych zachorowan i kazał czekać. I miał rację. Teraz jest już ok:) I jeszcze jedno: przepisuje niedrogie leki.

Dzieki temu człowiekowi wciaz zyje. Oddycham i wiem ze warto walczyc z choroba. Polecam tego czlowieka kazdemu astmatykowi oraz rodzicom ktozy maja chore dzieci. Osobba mila kompetetna i wyjatkowo uczynna jak na te czasy

bardzo miły wspaniały doktor wybitny fachowiec ,polecam gorąco wszystkim rodzicom którzy mają dzieci cierpiące na astmę i alergię,od 10-u lat doktor leczy mojego syna zanim trafiłam do doktora syn był ciężko chorym dzieckiem dziś jest wysportowanym chłopcem bierze czynny udział w różnego rodzaju sporcie uczestniczy w zawodach sportowych zdobywa nagrody.Gorąco polecam