To nie tylko ginekolog, ale i psycholog. Dzięki niemu po poronieniu uwierzyłam, że czeka mnie szczęśliwe macierzyństwo. Tak też sie stało.

Bardzo drogi,nie przypisuje leku,nie szuka powodu złych wyników hormonów,a jedynie każe robić bardzo drogie po 150zł każdorazowo nauki rozpoznawania cyklu,na których stawiane są zbędne pytania bardzo intymne - nie mające wpływu na diagnozę choroby np."zdolność dostrzegania różnicy między dotykiem pobudzającym a afirmującym".Zadawane pytania w formularzu bardziej mogą skłócić małżonków niż zjednać...

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, konkretny, cierpliwy.

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, konkretny, cierpliwy.

wspaniały człowiek i doskonały specjalista.Polecam

wspaniały człowiek i doskonały specjalista.Polecam

Wspaniały lekarz, który podchodzi do pacjenta bardzo humanistycznie i kompleksowo, z sercem. Oprócz lekarza to prawdziwy psycholog, dla którego ważna jest pacjentka i jej uczucia. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienia wątpliwości. Jedyny minus to długie kolejki.

Wspaniały lekarz, zawdzięczamy Panu Dr. Wasilewskiemu bardzo dużo. Jest z nami od 10 miesięcy kochany Ksaweruś.

DROGA WIZYTA I BADANIA I WSZYSTKO KOSZTUJE BARDZO DUŻO, MAŁO KONKRETÓW DUŻO OBIECANEK

jakby troche znudzony, dał nam to odczuć,

jakby troche znudzony, dał nam to odczuć,

Panie doktorze dziękuję!!!!!!!!! Dzięki panu dr Wasilewskiemu mamy cudownego synka. To naprawdę cud. Uwierzyłam tak jak mówił pan doktor. Cudowny, ciepły, rzeczowy,cierpliwy, otwarty, fantastyczny człowiek. Polecam tym, którzy stracili nadzieję.

dziewczyny to jest Lekarz od Boga i z powołaniem do tego co robi!!! nie tylko daj nadzieję, pomaga psychicznie ale uczy nas kobiety rozpoznawania naszej płodności!!! znam wiele kobiet, którym pomógł zajść w ciążę naturalnie bez faszerowani się chemią. POLECAM mi powiedział na początku tak" niech mi pani zaufa" i ufam i dziękuję Bogu że są tacy lekarze:)od serca