lekarz Teresa Dudek

Lekarz rodzinny

1,9
1,7
1,8

Nie spotkałem się do tej pory z tak nie miłym i nie uprzejmym lekarzem. Już od wejścia próbowała pokazać kto jest ważniejszy. Gdy zapytałem dlaczego tak krzyczy mało się nie zapowietrzyła i zaczęła sapać jak stara lokomotywa. Osoby takie nie powinny mieć kontaktu z ludźmi. Skoro nie potrafi wykrzesać z siebie odrobiny kultury nie powinna zajmować się tym czym się zajmuje.

Pani doktor powinna zostać wyeliminowana z grona lekarzy, nie nadaje się na to stanowisko. Tak jak potraktowała nie tylko mnie jest oznaką błędu młodości. Nie polecam i współczuję wizyt u pani doktor. ps. Jeśli Pani to czyta, proponuję zmianę profesji.

ps. Jeśli Pani to czyta, proponuję zmianę profesji.

Nigdy nie spotkałam takiego lekarza !!! Pani doktor jest osobą nieuprzejmą , wręcz odpychającą . Na wizycie pokrzykiwała na mnie ,wyrywała mi dokumentację z rąk , traktowała mnie jak przestępcę , który okrada ZUS .Zostałam przez nią poniżona , potraktowana okropnie . Miałam wrażenie , że gdyby mogła , to by mnie udusiła . Jak pomyślę o tej wizycie mam gęsią skórkę.Odradzam wizytę u takiej lekarki.

Nie powinno być takich lekarzy na stanowiskach orzeczników ZUS!!! ,sama aparycja tej Pani wzbudza agresję,jest niesympatyczna,nie słucha co się do niej mówi,nie odpowiada na pytania,zero kultury osobistej,delikatności czy zrozumienia.Czułam się po tej wizycie upokorzona na maksa.Opinie o tej Pani potwierdzają inni pacjenci.Traktuje pacjenta przedmiotowo i sprawia wrażenie jakby siedziała w gabinecie za karę.Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza.

Fachowo i kompetentnie podchodzi do pacjenta.Poświęca czas na wyjaśnianie istoty choroby.Wzbudziła moje zaufanie, czuję się w dobrych rękach.

Ma czas, skupia się na problemie pacjenta, kompetentna i współczująca. Zdecydowanie polecam.

Odniosłam wrażenie , że najchętniej Pani doktor ukarałaby pacjenta za to że choruje. Na komisjach w ZUS każdy pacjent to potencjalny przestępca chcący wyłudzić od "biednego " ZUS parę złotych na ....przetrwanie w czasie choroby. Zdecydowanie odradzam.

jednym słowem "żenada" !!!! zero kompetencji, uprzejmości

jednym słowem "żenada" !!!! zero kompetencji, uprzejmości

zdecydowanie nie.Wizyta u tej pani to jakiś koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani dr jest bardzo dobrym lekarzem, a przede wszystkim dobrym człowiekiem. Jest również solidna i skrupulatna.