lekarz Teresa Figurska

Lekarz rodzinny

2,4
2,1

Szkoda, że nie wiedziałam, na kogo trafię na Izbie Przyjęć, ponieważ wtedy nie czekałabym i nie weszła do gabinetu. Totalna porażka. Czekałam prawie godzinę na przyjęcie na IP (choć może to zasługuje na jedną gwiazdkę, znając standardy NFZ), aby dowiedzieć się, że z ostrym zapaleniem gardła i nosa trzeba udać się do lekarza rodzinnego w tygodniu. No tak - bo zaplanowałam to wcześniej, aby rozchorować się na sobotę i przyjść na IP, gdzie zostanę potraktowana jak nieproszony gość. Do tego cała masa parafarmaceutyków na liście do kupienia. Sama miałam sobie wybrać, co kupię. Żałosne zachowanie, żałosna obsługa pacjenta, i tym samym - moje podważenie fachowości lekarza. Nie polecam nikomu wizyt u tej lekarki.

Witam, piszę opinię, ponieważ jestem zawiedziony...! Byłem w czwartek na wizycie z powodu silnego zapalenia gardła i nic nie przeszło! Słyszałem tylko, że covid, powinien Pan zrobić test! Niekompetentna osoba kompletnie! Przepisała mi leki, za 170 zł kupiłem i nic. Dobrze, że miałem antybiotyk bo bym nie ujechał. Pani doktor nie polecam i już zmieniam lekarza rodzinnego, bo to jest dramat!! Może dlatego, że pochodzę z rodziny lekarskiej i mam inny pogląd, ale jak widzę takie pitu pitu no odechciewa się naprawdę!

Bardzo powolna, wydawaloby sie dokładna. I to tyle. Nigdy nie zadzialala konkretnie. Podczas covidu nie zaproponowala leczenia uporczywego bolu gardla. Tylko apap. JAk sie zle czuje mam wolac karetke. To potem nie dziwne ze lozka dla tych w najciezszym stanie pozajmowane, karetki stoja z pacjentem na wjezdzie itd.. na jednej z wizyt dowiedzialam sie ze syrop stosowany u dziecka z prawoslazu dziala wykrztusnie. A na opakowaniu jak byk ze na suchy kaszel i podraznione gardlo. Zenada. Brak slow.

Pani Figurska zawsze stara się pomóc i z pozytywnymi skutkami - nigdy nie było sytuacji że niewyzdrowiałam. Jest bardzo miła i wyrozumiała.

Od lat jestem pod opieką pani doktor i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze trafnie diagnozuje, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Bardzo duży pozytyw.

tragedia, pani doktor stwierdziła, że w sumie to nie wie co mi jest, wypisując na kartce kilka nazw leków do własnego wyboru. w aptece dowiedziałam się, że to leki na zupełnie różne rzeczy. czekałam 2 godziny na wizytę, po czym powiedziała, że powinnam udać się do przychodni doraźnej ponieważ ona jest już zmęczona. próbowała połączyć chore gardło z reakcją alergiczną na tabletki antykoncepcyjne. żadnej wiedzy, żadnej uprzejmości, żadnej pomocy. ogromna strata czasu, nikomu nigdy bym nie poleciła tego "lekarza".

Pani dr. nauka na komputerze - pilnie wskazana diagnoza choroby - marna lub brak warto pogłębić wiedzę.

Pani dr.
nauka na komputerze - pilnie wskazana
diagnoza choroby - marna lub brak
warto pogłębić wiedzę.