lekarz Teresa Górnisiewicz

to najlepsz lekarka jaka do tej pory spotkałam polecam z czystym sumieniem

to najlepsz lekarka jaka do tej pory spotkałam polecam z czystym sumieniem

Witam - Chodziłam całą ciążę do tej Pani - Uważam że po pracy w szpitalu nie powinna przyjmować w gabinecie, ponieważ często przemęczona źle odczytywała wyniki badań - niepoprawnie wyliczyła termin porodu, przez co wylądowałam na patologii ciąży. Lekarz ten zdecydowanie faworyzuje "swój szpital" (zresztą nie najlepszy wg. opinii innych) Kopernika - ogólnie nie polecam !!!

Jestem zadowolona z usług Pani doktor. Przez kilka miesięcy leczyłam się hormonalnie na torbiel. Leczenie to nie przyniosło rezultatów dlatego też miał zabieg usunięcia torbieli. Wykonała go Pani Górnisiewicz. Uważam że był przeprowadzony profesjonalnie. Dodam również że potwierdziła się wcześniejsza diagnoza Pani doktor iż pomimo leczenia torbiel ta sama nie pęknie.Poleciłam tego lekarza koleżance, również była zadowolona.

Bardzo dobra lekarka. Miła, sympatyczna i kompetentna osoba. Jezeli ją coś niepokoi to nie zwleka i konsultuje każdy przypadek w Szpitalu w Krakowie na ul. Kopernika i jeśli cokolwiek jest nie tak jak być powinna odsyła na dokładniejsze badania. Od samego początku do samego końca ta Pani mnie prowadziła i mimo małych problemów w ciąży urodziłam zdrową i śliczną córeczkę. Z czystym sumieniem mogę ja polecic innym przyszłym mamusiom :) Ps.koszt wizyty jest w bardzo ropzsądnej cenie!!! Pozdrawiam

Cudowny człowiek, cudowny lekarz. Moja ciąża to jedna wielka patologia. Pani doktor cierpliwie, troskliwie wyjaśniała wszystko, zlecała dodatkowe badania i walczyła o to, by moje dziecko przyszło na świat zdrowe.

Lekarka bardzo uprzejma ale nie wykwalifikowana dobrze. Powiedziała mi że mam 8 tydzień ciąży ale ze względu na to iż mam nie regularny cykl to mam mówi że w 6 tyg. Twierdziła że wszystko z moją ciążą ok. Dla pewności poszłam do dwóch innych lekarzy. I byłam w szoku. Wykryli mi krwiaka na macicy!! I oboje lekarzy ocenili na 8 tydzień ciąży. I że nic się nie odejmuje tygodni przy nie regularnych ciążach. Dobrze że zmieniłam lekarza bo dziś mogłabym poronić, albo miałabym ciąże przenoszoną!

Ja uważam że p. Górnisiewicz jest warta polecenia. Miałam na początku duże problemy z ciążą, krwawienie, odklejające się łożysko i jakby nie jej interwencja to nie zatrzymali by mnie w żadnym szpitalu. Dzieki niej już najgorsze minęło i ciąża rozwija się prawidłowo. Lekarka bardzo przejmuje się swoimi pacjentami. Polecam.

jestem studentką,poświęciła mi dużo czasu wszystko wytłumaczyła, dobrze robi usg i ma zniżki dla studentów:)i ciężarnych, ja polecam:)aga

Przestrzegam wszystkie kobiety przed tym lekarzem, ponieważ stwierdziła, że moja ciąża jest martwa i mam jechać na łyżeczkowanie po czym w tym samym dniu inny lekarz stwierdził że dziecko rozwija się prawidłowo i jest całkowicie zdrowe.