lekarz Teresa Mączyńska

Może kiedyś była dobrym lekarzem, ale teraz nie polecam. Nie potrafi rozpoznać choroby, a leki wypisuje starej generacji.

Pani Teresa Mączyńska jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Naszej córce zawsze pomaga.

Wizyta u Pani doktor trwa około 10 do 15 min. Leki- żadna nowość i za każdym razem te same(eurespal, isoprinosine), na kolejnej wizycie antybiotyk- bo kaszel się przedłuża, bo katar nie mija, bo dziecko może być jeszcze bardziej chore.Przy nawracających chorobach - wyjazd nad morze najlepiej na 3 tygodnie (u mnie 2 razy w miesiącu). Po dwóch latach wizyt u P. Doktor moja cierpliwość się wyczerpała, zmieniłam lekarza. Kasa zresztą też..

Pani Doktor może i jest miła i kompetentna ale tylko na wyzytach prywatnych. Mając z nią do czynienia w szpitalu odniosłam całkiem inne wrażenie, do tego stopnia że chociażby wszyscy ją zachwalali, byłby to ostatni lekarz do którego bym poszła z własnym dzieckiem..... Nie odczułam, żeby to była osoba która kocha swoją pracę. :-(

Nie odczułam, żeby to była osoba która kocha swoją pracę. :-(

To doktor z "powołania":miła, uprzejma i kompetentna... POLECAM

To doktor z "powołania":miła, uprzejma i kompetentna...
POLECAM

To lekarz o którym można powiedzieć, że kocha swoja pracę a przede wszystkim wie co przeżywa dziecko i jego rodzice podczas choroby. Do tego Pani Doktor jest niezwykle miła i dokładnie objasnia wszystkie aspekty leczenia.

Rewelacyjna Pani Doktor. Serdeczna, profesjonalna, kocha to co robi! Polecam goraco!