Teresa Nitka

Psychiatra

Bardzo miła i sympatyczna osoba,napewno wzbudza zaufanie.Zawsze stara sie pomóc,uważam ze poswieca wystarczająco duzo czasu na rozmowe.Ogromny plus to to że zawsze można zadzwonic i uzyskać pomoc przez telefon.Zdecydowanie polecam.

Pani dr zajmuje sie moją córką.efekt byl juz po kilku dniach :) Celna diagnoza i pomoc!!!Cena wizyty rożna w zależności od tego po co przyszłyśmy(np recepta) czasami zupełnie symboliczna.Najwięcej zapłaciłyśmy 100zł i tez nie uważam ,że to za dużo.Pani dr jest dostępna cały czas pod tel. nawet w dni wolne i zawsze służy pomocą co jest niezwykle ważne.

Od trzech lat chodze do Pani doktor.Jestem bardzo zadowolona z kazdej wizyty.Mozna naprawde zaufac.

cóż, widocznie trzeba "dobrze trafić". Ja nie trafiłam. Ja także z tych, co z 30 minut zaplanowanej wizyty widziały Panią doktor góra przez 10 minut.

LECZĘ DZIECKO OD 4 LAT U TEJ PANI I NIGDY WIZYTA NIE BYŁA KRÓTSZA NIŻ 40 MIN . PORADA FACHOWA, LEKI DOBRANE ODPOWIEDNIO ,ZAWSZE MIŁA, I W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA TELEFONICZNIE SKONSULTOWAĆ ZAISTNIAŁY PROBLEM. pOLECAM

Dzięki tej Pani jeszcze żyję. I już wiem, że mam po co.

Dzięki tej Pani jeszcze żyję. I już wiem, że mam po co.

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała Pani Doktor. Stara sie mieć zawsze czas, rzetelna.

Bardzo sympatyczna osoba. Leczenie dobre i fachowe.

Bardzo sympatyczna osoba. Leczenie dobre i fachowe.

uprzejma i miła, tego odmówić nie można.Ale to nie wystarczy. Leki dobrane trochę na chybił trafił, 5 minutowe rozmowy (z planowynych 30 minut) i jeszcze majątek za to pobierany. 'nie wiem, co z panią zrobić". Nie tego oczekiwałam.