lekarz Teresa Rokita

Alergolog, Pediatra

2,6
2,7

Od kilku miesięcy leczę się u Pani doktor. Jest to osoba bardzo kompetentna, dbajaca by pacjent nie płacił za leki fortunę. Na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Oby więcej takich lekarzy.

Trafność diagnozy i skuteczność leczenia to cechy ktore szukam u lekarza. Dr Rokita je ma. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego alergologa.

witam i tak uproszonymi pozytywnymi komentarzami nie zmieni i naprawi pani swojego wizerunku troszeczkę nie w porę

Jako wieloletnia pacjentka jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia przez Panią Doktor. Z pośród wielu alergologów jako jedyna postawiła trafną diagnozę. Z mojego polecenia leczy się u Pani Doktor wielu moich znajomych, którzy z jej diagnoz również są zadowoleni. Serdecznie polecam każdemu kto ma jakie kolwiek dolegliwości alergiczne czy astmatyczne.

Zgadzam się z opinią ze to dobry fachowiec. Leczy kompleksowo i skutecznie. Rzeczowe podejście. Polecam.

Ja i moja rodzina od wielu lat jesteśmy pacjentami Pani Doktor. Cenię Ją za pewność i trafność diagnozy oraz za podejmowanie skutecznych metod leczenia. Zawsze wychodziłam z gabinetu odpowiednio doinformowana i w pełni usatysfakcjonowana podejściem p.Doktor do moich problemów zdrowotnych. Poświęcała mi tyle czasu i uwagi ile potrzebowałam. Dba bym systematycznie korzystała z badań profilaktycznych. Życzliwie mnie wysłuchuje i udziela dobrych, konstruktywnych rad, dzięki temu czuję, że zdrowie moje i mojej rodziny jest w dobrych rękach. Z całym przekonaniem twierdzę, że Pani Doktor jest godnym polecenia specjalstą.

pani doktor powinna leczyc busz menów obawiam sie szamani mają wiekszą wiedze i kulturę kompetencje trochę zal obawiam sie ze osrodek jest dla pani niestety juz i oby ostatnią przystanią pozostają dla pani tylko ostępy

pani doktor powinna leczyc busz menów obawiam sie szamani mają wiekszą wiedze i

ostatnią przystanią pozostają dla pani tylko ostępy

Niestety, osoba ma więcej wspólnego z chamstwem niż medycyną, bezczelne odzywki na wstępie wizyty, prześmiewczość w odniesieniu do imienia dziecka (chociaż nie jest wymyśle, tradycyjne imię), brak badań, oględziny "na oko", jednym słowem odradzam ! takich ludzi do sprzątania a nie leczenia.

Nie polecam. Na ostatniej wizycie powiedziałam jej ze jestem w ciąży w 6 tyg i nie wiem czy się mogę szczepić. Wydała się na mnie ze za jej czasów to się ciąże rozpoznawało w 12 tygodniu kazała się ostatni raz zaszczepić (dodam że byłam przeziębiona więc nawet z tego powodu nie powinnam się szczepić) a jak wychodziłam to powiedziała : "za niedługo to i tak pewnie ciąży nie będzie" aktualnie moja córka ma 3 miesiące

Bardzo niemiła lekarka, złośliwe uwagi kierowane na wstępie wizyty, pacjentów traktuje jak wrogów i jak zło konieczne, furiatka wariatka, szczerze odradzam, a pani doktor polecam emeryturę a najlepiej w psychiatryku.