lekarz Teresa Wieczorkiewicz-Waluś

Ginekolog, Lekarz rodzinny

2,6

super prowadzila moja pierwsza ciaze a teraz prowadzi druga i jestem zadowolona

super prowadzila moja pierwsza ciaze a teraz prowadzi druga i jestem zadowolona

Zdecydowanie nie polecam,będąc w ciąży przy skracającej się szyjce macicy w 22 tygodniu ciąży nie chciała wypisać L4,ponieważ jak sama stwierdziła:"ciąża to nie choroba,Ja pracowałam do końca".Zmieniłam lekarza który załamał ręce badając mnie,trafiłam do szpitala z zagrożeniem przedwczesnego porodu!!!

A ja myślę, że nie gabinet a praktyka czyni z lekarza kompetetnego. Ma swoje lata i stoi za nią spore doświadczenie. POLECAM!! Umei zbadać i zdiagnozować nie mając najnowocześniejszego sprzętu, a to dopiero jest sztuka.

ja osobiście z tą panią doktor mam kontakt od lat pierwsze bardzo dobrze leczyła koleżankę więc i ja zdecydowałam się do niej pójść. Chodze do pani doktor od tamtego roku i jestem bardzo zadowolona, może nie jest zbyt delikatna ale uważam że jest bardzo kompetentna i przemiła, zawsze odpowie na każde moje pytanie i wytłumaczy wszystkie wątpliwości. Jedyna moja uwaga to gabinet który mógłby przejść remont.

Niemiła i niedelikatna. Z wielką łaską odpowiadała na moje pytania. Jedyna pozytywna rzecz, to skierowanie na usg i badanie krwi. Ogólnie nie polecam.

ODRZADZAM TA PANIA JEZELI KTOS CHCE ISC DO NIEJ TO NAPRAWDE ODRADZAM!!!!!!!!!!!

ODRZADZAM TA PANIA JEZELI KTOS CHCE ISC DO NIEJ TO NAPRAWDE ODRADZAM!!!!!!!!!!!