lekarz Tomasz Andrzejewski

Wizyta umówiona dla mamy. Problem ze stopą po skręceniu i nieprawidłowym postawieniu stopy ze schodka. Lekarz bardzo przyjemny, rzetelny. Szczegółowo przeprowadził wywiad, wykonał badanie plus USG, które wykazało niewielkie, ale bardzo bolesne złamanie. Doktor konkretnie przedstawił plan leczenie oraz zalecenia. Mama bardzo zadowolona i poleca Doktora :)

Bardzo profesjonalne i zaangażowane podejście do pacjenta. Doktor rzeczowo opowiedział o tym, gdzie tkwi problem i jakie będą dalsze działania. Uzyskałam też konkretne zalecenia i odpowiedzi na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Serdecznie polecam.

Bardzo miła atmosfera. Pan doktor szczegółowo i obrazowo opisał schorzenie i wyjaśnił proces leczenia kontuzji sprzed lat. Badanie szczegółowo wykonane. Czas oczekiwania na wizytę krótki, co jest bardzo na plus. Polecam z całego serca.

Pan Doktor wykazał się nie tylko głęboką wiedzą w dziedzinie ortopedii, ale również empatią i troską. Bardzo klarownie wyjaśnił mi diagnozę oraz przedstawił możliwe opcje leczenia. Gorąco polecam tego specjalistę wszystkim poszukującym kompetentnej i życzliwej opieki ortopedycznej.

Serdecznie polecam pana doktora. Jako jedyny wśród wielu ortopedów zainteresował się moim dość nietypowym przypadkiem i dąży do znalezienia oraz wyleczenia przyczyny problemu. Jest również bardzo miłą osobą.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan doktor potrafi postawić diagnozę a następnie, w bardzo jasny i czytelny dla pacjenta sposób wyczerpać temat. Na każde zadane pytanie usłyszałem odpowiedź. Polecam. Miło i profesjonalnie.

Przyszłam z silnym bólem kręgosłupa. Doktor po zbadaniu zaproponował zastrzyki w obrębie kręgosłupa, po których silne dolegliwości odeszły i mogę cieszyć się życiem! Z wielką przyjemnością skorzystam z wizyty następnym razem, jak tylko będę w potrzebie. Wszystkim polecam!

Rewelacyjna wizyta! Pan Doktor wykazał znakomite podejście do pacjenta i ogromną wiedzę. Podczas badania był cierpliwy, empatyczny i wnikliwy, a do samej kontuzji podszedł holistycznie, szukając różnych przyczyn i rozwiązań. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu tego niesamowitego lekarza!

Fachowa, przyjazna konsultacja. USG na wizycie. Jasne wskazówki na przyszłość. Polecam tego lekarza.

Była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora Andrzejewskiego. Doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania i przedstawia możliwości leczenia. Leczenie dobrane do pacjenta i szczegółowo uzgodnione. Widać, że naprawdę chce pomóc. Bardzo serdecznie polecam.