dr n. med. Tomasz Dorman

Ortopeda, Chirurg ogólny

1,7
1,7
1,4

Odradzam wizytę u tego doktora. Niezbyt miły, źle postawiona diagnoza zupełnie odbiegająca od prawdy.

Byłam u Pana doktora 4 lata temu jako, że jest ortopedą traumatologiem a ja okropnie cierpiałam z powodu bólu w stawach biodrowych. Za wizytę w MEDICUS w łodzi zapłaciłam 100 zł a Pan doktor zbagatelizował mój problem totalnie. Powiedział " jak Pani nie może chodzić to niech Pani nie chodzi..." Nie obejrzał zdjęć RTG ani CT, które przyniosłam. Bardzo niemiły i nie profesjonalny. Teraz mam 32 lata i czekam na operację wstawienia endoprotezy stawów biodrowych czego można by było uniknąć nie bagatelizując problemu te 4 lata temu... Właściwie powinnam domagać się odszkodowania od Pana niby - doktora. Zdecydowanie nie polecam.

Dr Dorman niestety musiał zastąpić mojego przemiłego lekarza w przeddzień i w dniu wypisu ze szpitala. Był nieprofesjonalny i chamski. Nie zainteresowały go moje pytania dot. zaleceń z wypisu, nabazgrał coś na recepcie i zapytany co to jest odburknął że recepta. Zapomniał o skierowaniu do przychodni, do której sam mnie skierował.A potem okazało się że i recepta nie była OK, bo zapomniał pieczątki. Taki facet NIGDY nie powinien zostać lekarzem. Współczuję pacjentom, którzy trafią do niego. Cham i gbur. W dodatku nieprofesjonalny.

Dr przeprowadził mi operację, ale "0" czasu mi poswięcił. Inni lekarze inaczej podchodzili do pacjentów.

Pan doktor nie umie prawidłowo odczytać zdjęcia Rtg.Kolana mojego nastoletniego syna spisał na straty. "Zniszczone jak u 40-latka" A wystarczyło dac im odpocząć po intensywnych treningach i jest ok.Ale co się strachu najedlismy to nasze.

Zupełny brak kultury. Niegrzeczny. Traktuje ludzi z góry.

Zupełny brak kultury. Niegrzeczny. Traktuje ludzi z góry.

Kompetencji nie umiem ocenić bo postępowanie standardowe, ale kultura, podejście do pacjenta, życzliwość taka zwykła! ludzka! na poziomie zerowym!

Dobry specjalista, kompetentny, rzeczowy i miły

Dobry specjalista, kompetentny, rzeczowy i miły