dr n. med. Tomasz Drążkiewiczdr n. med. Tomasz Drążkiewicz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Angiolog

EDUKACJA:

- Śląska Akademia Medyczna, Wydział Lekarski, 1974 r.
- Specjalizacja: Specjalista Chirurg Ogólny I stopnia, 1978 r.
- ...

EDUKACJA:

- Śląska Akademia Medyczna, Wydział Lekarski, 1974 r.
- Specjalizacja: Specjalista Chirurg Ogólny I stopnia, 1978 r.
- Specjalizacja: Specjalista Chirurg Ogólny II stopnia, 1982 r.
- Stopień naukowy: doktor nauk medycznych, 1983 r.
- Specjalizacja: Specjalista Chirurg Naczyniowy, 2003 r.
- Specjalizacja: Specjalista Angiolog, 2004 r.

PUBLIKACJE:

- Dr n. med. Tomasz Drążkiewicz jest autorem lub współautorem licznych prac przedstawionych na zjazdach i/lub opublikowanych w czasopismach naukowych: 121, liczba książek (autor rozdziałów): 6 (1995, 1996, 1997, 1999, 2000, 2004)

- „Przegląd Flebologiczny” (rok założenia 1993), oficjalny kwartalnik Polskiego Towarzystwa Flebologicznego – założyciel i redaktor naczelny (1993 – 2002 r. ), honorowy redaktor naczelny (od 2002 r.)

Prywatnie ale w kolejce i z 1,5 godzinnym opóźnieniem. Mało rzeczowy, z olewającym stosunkiem do mnie, pomijający moje pytania, zero konkretów. Widać, że miły przy większej ilości kasy, cóż tam takie 450zł (dla mnie połowa renty, ale lekarze tego nie zrozumieją). Wizyta bez sensu

Nie dowiedziałam się niczego więcej, prócz tego co już wcześniej wiedziałam

Nie dowiedziałam się niczego więcej, prócz tego co już wcześniej wiedziałam

rewelacyjny, cieply niesamowicie cierpliwy lekarz, polecam bo ponadto jeszcze skuteczny.

Moja Mama ma prawie 80 lat. Cierpiała z powodu żylaków od kiedy pamiętam, a owrzodzenia nóg miała kilkanaście lat. Wcześniejsze leczenie u dwóch innych specjalistów naczyniowych było profesjonalne, ale niezbyt skuteczne. Pan doktor najpierw skierował nas do dermatologa, a po kilku miesiącach przygotował Mamę do operacji, którą przeprowadził w Szpitalu im. Jana Pawła w Krakowie. Po prawie dwóch latach po operacji wyniki leczenia są zdumiewające. Mama chodzi bez bez opatrunków (rany całkowicie się zagoiły), pończochy uciskowe nosi od czasu do czasu i czuje się znacznie lepiej, niż w poprzednich latach. Znamy kilka osób, które leczą się również u Pana Doktora. Nie rozumiemy krytycznych opinii, które brzmią dziwnie podejrzanie. Tak mogą pisać tylko osoby niezrównoważone emocjonalnie. Nasz Pan Doktor nie musi się chwalić. O Jego wysokim poziomie świadczą wyniki. Polecamy Pana Doktora wszystkim osobom, cierpiącym z powodu schorzeń naczyń.

Bardzo niemily lekarz. Nie pomogl mi wogole. Ogolnie nie polecam!

Bardzo niemily lekarz. Nie pomogl mi wogole. Ogolnie nie polecam!

Niektórzy lekarze powinni pracowac na patologii ogólnie umarli nie potrzebują uprzejmosci

Byłam u Pana doktora w przychodni Centermed. Wizyta opóźniona ponad 1 godzine. Czekając na swoją kolej /byłam pierwszy i ostatni raz/ widziałam jak duzo czasu poswięca pacjentowi więc pełna nadziei czekałam i się doczekałam. Pan doktor bardzo pobieżnie podszedł do tematu /żylaki/, na przedstawione wyniki badan wogóle nie zerknął. A mówił bardzo dużo.... tylko chwaląc się sobą, swoimi artykułami. Pokazywał mi gdzie jeszcze prywatnie przyjmuje. Wywiadu żadnego nie było, ja swoje mówiłam - przedstawiałam dolegliwości a on swoje - papierosy nie szkodza tak jak alkohol. Totalna porażka. Nic konkretnego - zalecił stosowanie ziołowego leku - dokładnie wskazując apteke w której moge go kupić:). Brak profesjonalizmu obsługi, brak konkretnego leczenia. Szkoda czasu i pieniędzy. Odradzam wszystkim

Lekarz z powołania! Bardzo uprzejmy, oddany pacjentowi. Cierpliwy, nie zbywa, potrafi doradzić. Specjalista najwyższej klasy, każdemu mogę go polecić!

Znam doktora od ponad 13 lat i bardzo Go sobie cenię. Nigdy mnie nie zawiódł. Polecam wszystkim :)

Wspaniały lekarz, a przede wszystkim CZŁOWIEK. Dzisiaj to rzadkość. Inni powinni się od Niego uczyć, bo On chce przekazać swoją wiedzę i pomagać chorym ludziom. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości.