Korzystałam z usług Pana Tomasz Górala w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix we Wrocławiu i jestem ogromnie zadowolona z zastosowanej terapii. Polecam, jest bardzo kompetentny, świetnie dobrał mi leki, czuję ogromną poprawę. Mam nadzieję, że dzięki niemu pojeżdżę w zbliżającym się sezonie na nartach

DR TOMASZ GÓRAL POMÓGŁ MI WYLECZYĆ MOJE KOLANO TO BARDZO DOBRY ORTOPEDA JEST SYMPATYCZNY I KONKRETNY A DOBRY KONTAKT LEKARZA Z PACJENTEM TO PODSTAWA :))))

BARDZO MIŁY PAN DOKTOR I JEŻELI CHODZI O MNIE BARDZO SKUTECZNY JEŻELI CHODZI O LECZENIE. A REHABILITACJA SWOJĄ DROGĄ RÓWNIEŻ BYŁA BARDZO POMOCNA. POLECAM

Dzięki temu doktorowi mogę znów grać w ukochaną koszykówkę. Trafiłem do niego z polecenia po poważnej kontuzji kolana. Inni lekarze nie dali mi nadziei na wyzdrowienie ale stał się cud-za sprawą doktora Górala z medixu. Jeszcze raz dziękuję Doktorze Tomaszu :))

niedawno zakończyliśmy wizyty u Pana dr i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów leczenia jakie poczynił nasz syn , a to dzięki Panu Tomaszowi, dziękujemy

Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą i fachowym podejściem do pacjenta.Bardzo sympatyczny,podczas zabiegu potrafi stworzyć miłą atmosferę.

Polecam wizyty u tego ortopedy. W moim przypadku diagnoza została postawiona w sposób prawidłowy. Wizyta dotyczyła bólu kolana. Otrzymałam skierowanie na rehabilitację oraz receptę na maść i tabletki. Kolano już nie boli. Polecam wszystkim, którzy potrzebują rzeczowej i precyzyjnej diagnozy.

Sympatyczny, miły, zawsze dokładnie tłumaczy jakie leki i dlaczego przepisuje- pomógł mi już kilka razy :)

Lekarz stworzony do pracy z dziećmi! Miły, sympatyczny, wyrozumiały i zawsze uśmiechnięty, mali pacjenci za nim przepadają. Ale co najważniejsze kompetentny z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami.

Operował mojej mamie haluksy, operacja oczywiście wypadła znakomicie. Bardzo ciepły i życzliwy dla pacjentów. Zawsze znajdzie czas na rozmowę. Polecam