dr n. med. Tomasz Grabowski

Cytolog, Ginekolog

ZDECYDOWANIE NIE,NIE,NIE POLECAM.Uważnie przeczytałam wszystkie komentarze i zastanawiam się czy trafiłam na zły dzień pana doktora,hmm...doszłam do wniosku że jak nie zapłacisz to nie ma co liczyć na uprzejme potraktowanie.Moja wizyta była w publicznej placówce.Pan dr.Grabowski był nieuprzejmy w trakcie wizyty 15 min rozmawiał przez telefon(prywatna rozmowa),badanie ginekologiczne bolesne.To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza - nie było wywiadu,zapytania co mnie sprowadza,jaki mam problem.Na moją prośbę o skierowanie na badanie ,usłyszałam że mogę sama sobie zrobić takie badanie (koszt takiego badania prywatnie około 80zł.)Ponad to usłyszałam jeszcze "no tak najłatwiej na kasę chorych". W tym momencie poczułam się jakbym przyszła wyłudzić pieniądze na badania.NASUWA MI SIĘ PYTANIE CZY:JEŻELI PRACUJE ,ODPROWADZAM SKŁADKI NIE NALEŻY MI SIĘ BADANIA PRZEPROWADZONE NA KASĘ CHORYCH????WNIOSEK:jak nie zapłacisz to potraktują cię jak żebraka.

Godny zaufania specjalista, trafna diagnoza na pierwszej wizycie, gdzie inna Pani doktor w ciągu roku nie umiała nazwać problemu, a o fachowej pomocy można zapomnieć. Jestem zachwycona kompetencjami Pana doktora-profesjonalista. Agata K.

Mam 33 lata i jeszcze nie jestem matka .OD kilku lat staram sie o dziecko..majac 13 lat mialam powazna operacje zapalenie otrzewnej usuniety lewy jajowod i jajnik.Chodzilam do lekarzy i zawsze bylo wedlug nich okej.Winy szukalam u meza ale i te badania wyszly dobrze.Polecono mi doktora Grabowskiego. Z wszystkimi badaniami takze mojego meza poszlam na wizyte.Doktor zadal mi jedno pytanie czy kiedykolwiek mialam po takiej powaznej operacji zrobione droznosc jajowodow i sprawdzenie czy nie ma zadnych zrostow....zaniemowilam...odpowiedzialam ze NIE...jestem tydzien po laparoskopi i jak sie okazalo moj jedyny jajnik z jajowodem byl pokryty blona ktora zatrzymywaly owulacje...a to jest moja ostatnia szansa na malego szkraba.Lekarz godny polecenia...

nie nie i jeszcze raz nie! błędna diagnoza(lekarz u którego byłam na konsultacji był przerażony, jak można było postawić tak błędną diagnozę - rak), chamski sposób przekazywania informacji i niemiła atmosfera! straciłam wiele nerwów ale na szczęście później znalazłam kompetentnego lekarza. Opinia oczywiście subiektywna, ale NIE POLECAM nikomu niestety!

dziewczyny lekarz godny polecenia. ja zaszlam w ciaze juz po 2 wizycie. swietny lekarz tylko szkoda ze pracuje na slasku. wizyta warta tych 80 zl

Dr. Grabowski jest wspaniałym specjalistą. W czerwcu 2009r. miałam wycinane torbiele w trakcie operacji okazało się ze mój jajnik jest uszkodzony i również należy go usunąć. Po 6 miesiącach zaszłam w ciąże i jestem szczęśliwą przyszłą mamą w 9 tygodniu ciąży. Wszystko to zawdzięczam dr. Grabowskiemu. I za to mu bardzo dziękuje

Rewelacyjny Ginekolog-trafiłam do Pana Doktora Po 2 poronieniach(lekarz w przychodni muwił za każdym razem że mu przykro i nic więcej)Skrupulatnie Pan Doktor doszukiwał się przyczyn poronień,odrazu badania na przeciw ciała,zabieg w Zabrzu na którym Doktor wykrył polipy i je usunoł,po kilku godz wracałam do domu.Reasumując po 10 miesiącach leczenia zaszłam w ciąże i przez całą ciąże Pan doktor,wszystko tumaczył,musiałam przeleżeć 5 miesięcy ciąży w łóżku ALE BYŁO WARTO,i wierze że udało się to dzięki Panu Doktorowi Tomaszowi Grabowskiemy.Muj Synek ma teraz 3 latka.Jeśli do Ginekologa to TYlKO Do Pana Doktora Grabowskiego.,

PAN DOKTOR PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ I NIGDY NIE ZAMIENIŁABYM GO NA KOGOŚ INNEGO. FACHOWIEC JAKICH MAŁO A POZA TYM ŚWIETNIE POTRAFI POPRAWIĆ SAMOPOCZUCIE PACJENTCE SWOIM POCZUCIEM HUMORU A TO WAŻNE !

Rewelacja!!! Polecam jak najbardziej.Moja poprzednia pani doktor u której sie prywatnie leczyłam i płaciłam za wizyte 160 zł wykryła u mnie "cos" czego nie potrafiła okreslic, nawymyslała mi ze to rak itp...kazała zooperowac...pojechałam do dr Grabowskiego, odrazu zdiagnozował ze to torbiel i kazał sie nie przejmowac, ze to nic powaznego. Nie kazal odrazu mnie kroic...tylko probował go zlikwidowac hormonami...niestety nie pomoglo...wiec pan dr odrazu skierował mnie do kliniki, w piatek wizyta w niedziele miałam zabieg, pan dr sam go wykonał, wszytsko idealnie.Szybko, sprawnie i po sprawie, zadnego stresu. Kazda wizyta u dr przebiega w swietnej atmosferze, otwarty, kontaktowy, po prostu dzieki niemu uwielbiam wizyty u ginekologa, zamiast sie stresowac, zawsze wychodze od niego usmiechnieta i zadowolona. Poleciałam juz go kilku znajomym i kazda jest tak samo zadowolona;-))) Jeszcze raz POLECAM!!!!

POLECAM... BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ, NA ZADANE PYTANIA ODPOWIADA KOMPETENTNIE,POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ W SWOJEJ DZIEDZINIE