dr n. med. Tomasz Grzegorzek

Laryngolog

Jest niekompetentny nieprzyjemny i co bardzo istotne lekceważy opinie innych lekarzy.Zauważyłem równierz że zbytnio nie wysłuchuje pacjętów szczególnie wtedy gdy jest to dla niego niewygodne lub może dlategoże nie umie znależć racjonalnego wytłumaczenia.

Polecam z ręką na sercu wysokiej klasy specjalista przez duże S ! Zabieg wykonany w Angelius Katowice perfekcyjnie

Profesjonalizm,spokój i kultura.Takich jak Dr Grzegorzek nie ma -jak dinozaury wymarły jedyny egzemplarz to On.Jestem po FESS, plastyce małżowin nosowych i udrożnieniu wszystkich zatok.Samopoczucie BAJKA.Narodziłem się na nowo 17.09.2013 r.Wielkie Dzięki i pozdrawiam Cieszyn.

Profesjonalizm,spokój i kultura.Takich jak

Wspaniały lekarz. Bardzo konkretny. Jestem po FESS, plastyce małżowin nosowych i udrożnieniu zatok szczękowych i sitowych. Teraz czuję się świetnie, oddycham głęboko, nie boli mnie głowa i wreszcie się wysypiam. Dr Grzegorzek jest profesjonalistą. Informację o nim znalazłam w internecie i cieszę się, że mu zaufałam.

Bardzo kulturalny i profesjonalny lekarz. Potrafi wyprowadzić nawet trudne przypadki będące wynikiem złego leczenie przez innych lekarzy. Należałoby sobie życzyć, by inni poszli Jego śladem. Dziękuję Panie Doktorze.

Mój problem z zatokami ciągnął się od kilkunastu lat. Spotkałem doktora rok temu. Szybko rozpoznał chorobę. Sam przeprowadził operację i od 6 miesięcy czuje się jak nowonarodzony. Usunięto mi kostniaka z zatoki czołowej i od tego czasu nie mam już okropnych bólów głowy. Polecam doktora i Szpital w którym pracuje.

Potwierdzam! Bardzo dobry specjalista, a co ważne doskonały w operacjach. O mojej endoskopowej operacji zatok sprzed 3 mies. już nie pamiętam, a czuję się o niebo lepiej. Wreszcie oddycham przez nos, czuję zapachy i nie boli mnie głowa. Szczerze polecam Pana doktora

Doskonały lekarz o bardzo fachowym podejściu do pacjenta z dużym opanowaniem i spokojem.

świetny lekarz, postawił od razu trafną diagnozę i zalecił właściwe i skuteczne leczenie (bez antybiotyków).Czegóż chcieć więcej?

spokojny zrównoważony ma czas dla pacjenta, przygotowała mnie do operacji, którą sam wykonał oraz prowadził mnie po operacji - była to endoskopowa operacja zatok (FESS). PoLECAM WSZYSTKIM