lekarz Tomasz Janczarek

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Znakomity i kompetentny lekarz, doskonały operator zawsze dyspozycyjny

Znakomity i kompetentny lekarz, doskonały operator zawsze dyspozycyjny

Ten lekarz jest okropny, okropny. Wulgarny i chamski. Jego odzywki wcale nie świadczą o żadnym poczuciu humoru. Na swoim fachu też się nie bardzo zna. Dał mi skierowanie do szpitala, choć wcale nie było konieczne. Pewnie liczył na kolejne wyrazy wdzięczności.Nie polecam absolutnie. Robi ogromną łaskę, że w ogóle coś odpowie. Jest niegrzeczny i czyni niemiłe, zawstydzające uwagi, a chyba jako lekarz- ginekolog powinien być pod tym względem wyjątkowo delikatny.

jest super lekarzem.Zaszłam w ciążę chociaż tego nie wiedziałam bo sie bardzo dobrze czułam,nagle 2mce póżniej żle się czułam, mdlałam , robiło mi się słabo, traciłam przytomnosc, obojętnie co zjadłam to wymiotowałam itd. poszłam do doktora Janczarka na wizyte, nawet mnie nie badając, powiedział mi ,byłam w ciąży i ze poroniłam , dał mi skierowanie do szpitala. na drugi dzień poszłam do szpitala na zabieg.Zabieg udał się pomyślnie. Bardzo mu dziekuję że jest takim dobrym lekarzem. Polecam

szczerze odradzam tego Pana doktora, po obejrzeniu badań moich i męża, które nie były złe stwierdził że nigdy nie uda mi się zajść w ciążę w naturalny sposób, nie dał nawet cienia nadziei. Minęło 5 miesięcy i zaszłam w ciążę teraz mój synio ma już dwa lata. Dodam jeszcze że całą ciążę czułam się znakomicie mogłam biegać. Pozdrawiam i odradzam

Super doktor, znakomity chirurg, z duzym poczuciem humoru, cierpliwy, wyrozumiały. Polecam

Doktor mało przyjemny, traktujący pacjentki przedmiotowo. Zgadzam się z osobami, które nie polecają wizyt u Niego.

wspaniały lekarz z wiedzą, kompetencjami oraz odpowiednim podejściem do pacjentki. świetny człowiek;)

Mam mieszane uczocia- przyjmowal w Szpitalu Wojskowym, trafiłam do niego chociaż chodziłam do Zwolskiego, w trakcie badania wykrył jakąś nieprawidłowość na szyjce, której Zwolski miesiac wczesniej nie widzial, a nie jest możliwe żeby jej nie była kilka wcześniej!!! Stwierdził, że zabieg należy wykonać natychmiast w szpitalu ale u niego w Kolejowym. Oczywiście nie obyło się bez wyrazów wdzięczności.... Po zabiegu, po przyjęciu wyrazów wdzięczności, już totalna olewka. Budzi zaufanie i jest miły, ale po wszystkim traktuje cie jak intruza.

Bardzo dobry lekarz,życzliwy i oddany swojej pracy.Polecam!

Bardzo dobry lekarz,życzliwy i oddany swojej pracy.Polecam!

fantastyczny lekarz :) bardzo mi pomógł... do problemu podchodzi bardzo poważnie, rozładowuje stres przy wizycie tak, że pacjentka czuje się bardzo komfortowo...