lekarz Tomasz Kamiński

2,9

Nie polecam tego lekarza. Gdyby nie trzeźwa nasza reakcja mama miałaby niepełnosprawną prawą rękę. Podejście do ciężkiego przypadku niepoważne. Lodem to może przydałoby się obłożyć głowę dla otrzeźwienia a nie wysyłanie pacjentki do domu i zlecenie okładów na połamaną w kilku miejscach rękę z odłamkami kości. To jest straszne !!!

Zgadzam się w pełni z wpisem poprzednika, lekarz odnosi się lekceważąco do pacjenta. Poza tym nie bardzo zna się na tym co robi, bo według niego już nic mi nie pomoże, tylko do końca życia już będzie mi towarzyszył ból z powodu zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Taka diagnoza padła jakieś 4 lata temu, tymczasem zmieniłam lekarza, poszłam na odpowiednie zabiegi i udało się :) Trochę więcej empatii by się przydało. Podobno dobre nastawienie jest ważne, ale jak go mamy mieć, my pacjenci, skoro tacy ludzie mają nas leczyć...Polecam omijać pana doktora szerokim łukiem.

Nie polecam wizyty u tego specjalisty. Jest lekarzem nieuprzejmym, niekompetentnym z brakiem empatii w stosunku do pacjenta. Na przyszłość radzę panu doktorowi zmienić podejście do ludzi, których ma pan zamiar leczyć. Pacjent

Pacjent