dr n. med. Tomasz Klimza

2,5
2,4
2,5
2,4

Opinia będzie krótka. Uprasza się administratorów portalu o rozszerzenie oceny w zakresie "uprzejmość" do wartości ujemnych specjalnie dla tego lekarza.

Z dr miałam do czynienia poprzez złamaną rękę mojej córki. Zajął się nią kompleksowo, zawsze uprzejmie, rzeczowo. Tym samym dziwią mnie te negatywne opinie tutaj. Gdybym nie znała pana dr w rzeczywistości, nie uwierzyłabym, że to wszystko o nim. Ja mimo wszystko polecam kontakt!

STRASZNY CHAM ,mojej siostrze zle poskładał reke i przez niego musiala lezec 2miesiace wakacji na wyciagu w szpitalu, jest niekulrutalny i nie czuły na ból pacjenta, mi np jak mialam zlamana noge wykrzywiał w kazda strone lecialy mi lzy po czym poweidzial ze nic mi nie jest i symuluje ,noga bolała mnie coraz bardziej poszlam do doktora Brzezina jak moja siostra i obie sprawy załatwił bardzo dobrze.

Byłam z synem u dr Klimzy prywatnie bo nie miałam skierowania. Był uprzejmy, tłumaczył wszystko co chciałam. Diagnoza trafiona, badanie ok. skłamałabym gdybym powiedziała ze nie jestem zadowolona. Sadzę że podczas kazdej wizyty każdy pacjent przede wszystkim powinien wymagac bo to lekarz jest dla nas a nie my dla lekarza! Ja zawsze podczas kazdej wizyty czy to prywatnej czy państwowej wymagam tłumaczenia wszystkiego.

Diagnoza trafiona, badanie ok.
skłamałabym gdybym powiedziała ze nie jestem zadowolona.

Poszłam do Pana dr.z rocznym dzieckiem,z podejrzeniem przepukliny pachwinowej,a On mi powiedział, że to jest przepuklina i mam się naszykować na najgorsze bo to jest operacja i pacjent może umrzeć. Nie wytłumaczył mi w ogóle tylko kazał zgłosić się prywatnie. Straszna trauma po wizycie dla matki i dziecka. Straszny materialista i cham. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

oglądając to samo zdjęcie rtg w odstępie 14dni lekarz wydał dwie różne opinie na temat urazu.Jednocześnie dając do zrozumienia że przydałaby sie prywatna wizyta

Lekarz, który nie wie o czym mówi i gada straszne głupoty. Nie słucha pacjentów.

to gbur i prostak!!! za swoje chamstwo powinien dostać w twarz . traktuje pacjentów jak idiotów ! taki typ powinien co najwyżej pracować ze zwierzętami , a nie z ludźmi ...

WIELKIE ROZCZAROWANIE. Leczył córkę 4 lata, w rzeczywistości nic nie pomógł, a na koniec sugerował kłamstwo. Badanie, które powinien zlecić na samym początku zrobił dopiero pod koniec i to na kilkakrotne żądanie pacjenta. Zadufany w sobie i arogancki. Ulubiony zwrot pana doktora: "PERMANENTNIE lekceważymy problem". Jeśli to usłyszycie to wyjdźcie z gabinetu i szukajcie pomocy gdzie indziej. Obecnie córka czeka na artroskopię kolana, która powinna być wykonana dużo wcześniej. Nie polecam nikomu takiego lekarza.

byłam z dzieckiem u tego pana około 4,5 razy , na początku wydawal mi sie raczej bez wad , ale teraz widze rażące głupstwo z jego strony tz. popełnił straszny błąd - przez który teraz moje dziecko ma traume , ogolnie nie polecam ... lekarze chyba uważają ze rodzice dzieci to ktetyni , zapatrzeni tępo w lekarzyków- hienopijców !!! mialam juz stycznosc z roznymi lekarzami , i z przrykrością musze stwierdzic ze prawie wszyscy to cwane i kute na cztery łapy bestie .