dr hab. n. med. Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy

OD 14 LAT LECZĘ U NIEGO SYNA I NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA OD NIEGO A JUŻ TROCHĘ W ŻYCIU Z DZIECKIEM PRZESZLAM I MIALAM KONTAKT Z WIELOMA LEKARZAMI JEST SUPER

NIE POLECAM TEGO PANA BEZ NASZEJ ZGODY ZERWAŁ SYNOWI BEZ ZNIECZULENIA W WARUNKACH NIE ZAPEWNIAJĄCYCH ODPOWIEDNIEJ HIGIENY NAPLETEK BEZ KONSULTACJI DZIECKO PRZEŻYŁO SZOK, NAPLETEK KRWAWIŁ DZIECKO WYŁO A LEKARZ STW ŻE JEST WSZYSTKO DOBRZE MOIM ZDANIEM TO RZEŹNIK !!!!

niezbyt uprzjemy lekarz. specjalista dobry ale jeżeli chodzi o kontakt to trochę gorzej

Wspaniały lekarz. Przy pytaniu na temat moich oczekiwań, dałam odpowiedz "raczej tak", gdyż córka jest nadal leczona, a operacja nie przyniosła super efektów, ale dr Koszutski uprzedził nas o tym,więc z czystym sumieniem mogę wypowiadać się o Nim pozytywnie.

Witam, Proszę o dane gdzie przyjmuje dr Koszutski prywatnie? Jest to bardzo pilne, proszę o odpowiedź

zdecydowanie polegam, nie panikuje, jest rzetelny

zdecydowanie polegam, nie panikuje, jest rzetelny

bardzo dobry specjalista! wyleczył moje dziecko z refluxu... będe mu do śmierci wdzięczna bo moje dziecko jest zdrowe!!!

Byliśmy na pierwszej wizycie u pana doktora i z czystym sumieniem moge go polecić każdej mamie:).Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci,bardzo dokładnie przeprowadza badania i tłumaczy na czym polega choroba,podczas gdy inni tylko rozkładali ręce.Jestem zachwycona z pierwszej wizyty ponieważ pan doktor postawił trafną diagnozę.Dziekuję i pozdrawiam

Bardzo dobry , kompetentny lekarz,samiec alfa

Bardzo dobry , kompetentny lekarz,samiec alfa