Tomasz Małkiewicz

W Lidzbarku w osrodku przyjmuje za kare jestem w ciazy to nawet nie powie jak dziecko sie rozwija tylko prosze na fotel i do widzenia a jak sie zle czujesz i chcesz zwolnienie to ci wyjeżdza z dyskusjo nie uprzejmy arogancki taki ma byc lekarz przyjazny matce ja dziękuje są jeszcze inni .

Na chwilę obecną najlepszy lekarz w Brodnicy. Krótko, zwięźle i na temat. Może i ma dość specyficzne poczucie humoru, ale drogie Panie czy do lekarza chodzi się dla poczucia humoru, czy też aby konkretnie przedstawił sytuację? Dr Małkiewicz jest dobrym specjalistą i ma na swoim koncie mnóstwo pozytywnych opinii. Generalnie jest tak, że każdy lekarz ma w swojej historii jakieś minusy. Dopóki wszystko przebiega pomyślnie to pacjentki się cieszą a w momencie kiedy coś się dzieje i lekarz nie ma na to znaczącego wpływu, zostaje zbluzgany, np; na takim forum. Ja chodziłam do wielu lekarzy i nie będę tu podawać nazwisk, ale nigdy nie byłam tak zadowolona jak jestem u Dr Małkiewicza. Nie owija w bawełnę, wszystko konkretnie na temat i jestem zadowolona. Nie zwracam uwagi na jego specyficzny sposób bycia, bo On ma być dobrym lekarzem i to głównie o to chodzi, prawda?

Pan Małkiewicz..ma problemy z komunikacją...rzuca reklamówkę ze starą gazetą i mówi..dziękuje to wszystko..zwraca się raz na Ty raz per Pani....jest nieuprzejmy...podchodzi do ciężarnych schematycznie nie raczy nic wytłumaczyć i powiedzieć po ludzku...jeżeli zastanawiacie się czy zaufać mu przez 9 miesięcy zdecydowanie nie polecam. Prywatnie zapewne jest miły..ale czy my musimy płacić za wizytę by być obsłużeni po ludzku? ja również przyjmuje pacjentów..i nie wyobrażam sobie by tak podchodzić do ludzi. Namawiam by każdy poszukał innego spejalisty przynajmniej na kasę chorych...warto poświęcić czas..i być potraktowanym po ludzku...zwłaszcza w ciąży..

Z PRZEBIEGU PORODU NA KTóRYM RACZYł SIE ZJAWIC- ZBYT PóźNO, MOżNA BY BYłO NAPISAć KSIążKę - TRAGEDIA!!!! ZMARNOWAł BY MNIE I DZIECKO.

Wiem że opinie o doktorze są różne. Ja zaufałam mu i poddałam się u niego leczeniu na bezpłodność. Poprzedni lekarz nie dawał mi żadnych szans na zajście w ciążę, a dziś dzięki Dr Małkiewiczowi mam córeczkę. Ciąża był od samego początku zagrożona, praktycznie już od 2 tygodnia byłam pod stałą opieką Dr Małkiewicza. Dzięki niemu ciąża była donoszona a dziecko urodziło się zdrowe. Osobiście polecam Dr Małkiewicza koleżankom. Jest osobą z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Jak każdy człowiek ma określony sposób bycia i poczucie humoru. Dla mnie nigdy nie stanowiło to bariery i zawsze jestem w pełni usatysfakcjonowana wizytą u Niego. Przy okazji serdecznie dziękuję Dr za ciążę i śliczną córcię.

całkiem dobry ma cierpliwość dla pacjentek

całkiem dobry ma cierpliwość dla pacjentek

Polecam. Zrobiłam wywiad i okazało się, żenNa chwilę obecną jako jedyny w Brodnicy posiada sprzęt do usg 3D/4D:-)

Bardzo dobry lekarz. Miły i kompetentny. Minus za recepcje nie ma ustalonych pewnych godzin pracy, ciężko zastać panią w recepcji aby dostać receptę.Jest tylko wtedy kiedy są pacjentki.

w 100 % nie polecam . kawał drania. po urodzeniu chorego dziecka-której wady nie wykrył -a mozna bylo miedzy 6-20 tyg ciazy-stwierdza ze do kolejnego dziceka to ja mam sobie chlopa zmienic!! nie polecam . po samym porodzie powiedzial ze to juz nie jego dzialka i nie wie co sie dzieje z dzieckiem .ale co 2 tyg za wizyte kasa wplywala to dobrze .

witam. dr Małkiewicz prowadzi moją drugą ciążę i powiem że nie jest źle. różne są opinie na jego temat, wiem, ale lekarz też człowiek... na wizyty chodzę publicznie toteż dr nie ma odpowiednio dużo czasu dla jednego pacjenta ale o jego profesjonalizmie same za siebie mówią kolejki czekających kobiet.