lekarz Tomasz Matyskieła

Po kilku latach tułania się po różnych lekarzach z powodu nieustannych problemów z mięśniami - bóle, osłabienie uniemożliwiające chodzenie lub trzymanie kubka, drętwienie aż w końcu paraliż mięśni twarzy trafiłam w Izbie Przyjęć Szpitala Uniwersyteckiego na Pana Doktora. Szczegółowy wywiad i test z ciśnieniomierzem wystarczyły aby potwierdzić jego diagnozę -tężyczka. Potem kroplówka z wapniem i magnezem i mogłam wrócić do domu a zaordynowane leczenie stopniowo (już prawie 3 lata) przywraca mnie do życia i pozwala normalnie funkcjonować. Poświęcenie czasu pacjentowi a zwłaszcza ukierunkowany, szczegółowy wywiad to podstawa poprawnej diagnozy i skutecznego leczenia przez prawdziwych lekarzy z powołaniem, do jakich Pan Doktor należy. Bardzo dziękuję i żałuję że takich lekarzy jest tak niewielu.

Pan Doktor to wspaniały człowiek. Miałam do czynienia przez ostatnie kilka miesięcy z wieloma lekarzami różnych specjalizacji ale nikt nie był tak kompetentny. Dużo tłumaczy, odpowiada na każde zadane pytanie, doradzi, pokieruje. Z całego serca polecam!

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie życia mojemu mężowi, który dwa lata temu przeszedł ropne zapalenie opon mózgowych. Jego stan był krytyczny. Pan doktor zajmowała się moim mężem tak jakby był to ktoś z jego rodziny. Widać było ogromne zaangażowanie i wielkie serce. Życzę wszystkim, żeby trafili do tylko takich lekarzy.

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie  życia mojemu mężowi, który dwa lata temu przeszedł ropne zapalenie opon mózgowych. Jego stan był krytyczny. Pan doktor zajmowała się moim mężem tak jakby był to ktoś z jego rodziny. Widać było ogromne zaangażowanie i wielkie serce. Życzę wszystkim, żeby trafili do tylko takich lekarzy.

Trafiłam na dyżur doktora Tomasza Matyskieli w Szpitalu Uniwersyteckim z objawami sugerującymi zapalenie opon mózgowych.Mimo braku 100% objawów (byłam w niezłym stanie) ale doszły niepokojące objawy neurologiczne, doktor potraktował mnie bardzo poważnie i zastosował tomografię głowy i co najważniejsze pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego. To była prawidłowa decyzja.Jeszcze pod koniec jego dyżuru wiedziałam, że mam zapalenie opon mózgowych ! Lepiej wiedzieć i leczyć wcześniej niż hodować chorobę jeszczez 4 tygodnie. Wtedy objawy byłyby w 100%.I pomyśleć, że przyszłam do szpitala tylko wykluczyć zapalenie opon mózgowych !!! Dziękuję doktorze i życzę sukcesów w pracy zawodowej i dobrej współpracy z pacjentami.