Tomasz Milczek

2,9
2,7
2,9
2,5

Z całego serca polecam, kompetentny lekarz, który wie co robi i zna się na swoim fachu, poczucie humoru na plus jak najbardziej :)

Widzę, że pan doktor nie cieszy się dobrą opinią, uważam, ze niesłusznie. Dr Milczek uratował moją ciążę, poprzedni lekarz chciał wypisać receptę na leki na poronienie, twierdził, że to ciąża pozamaciczna. Dr Milczek wyśmiał tę opinię i zdiagnozował prawidłową ciążę. Rzeczywiście doktor nie należy do gaduł, jest raczej milczący, aczkolwiek udziela wszelkich istotnych informacji i odpowiada na pytanie. Poczucie humoru rzeczywiście specyficzne, ale jak już się pozna pana doktora lepiej można wspólnie dowcipkować, trzeba się nastawić konkretną i rzeczową wizytę. To jest chyba taki typ lekarza, który nie rozczula się nad paluszkiem czy nóżką dziecka. O moim dziecku powiedział, że ma spory łeb, ale po kilku wizytach już wiem, że to określenie było pieszczotliwe w jego ustach. Dziewczyny nie zrażajcie się opiniami, trzeba Go "przetestować" na własnej skórze, a uważam, że warto, konkretny i co ważne dobry lekarz.

Dr. Milczek jak nazwisko wskazuje, nie jest zbyt wylewny. Wykryto u mnie komorki rakowe i dostalam skierowanie na kolposkopie. Trafilam na Piecewska do wlasnie Dr. Milczka. Badanie trwalo godzine. Byl baaardzo dokladny. Uprzedzal kiedy bedzie bolec itp. Wyniki nie byly dobre od razu wezwal mnie do siebie a na 2 dzien kazal przyjsc do szpitala umowic termin konizacji. Przyjal mnie bez kolejki termin za nie cale 2 tyg. Jestem juz po zabiegu. Gdy lezalam na sali przyszedl do mnie zapytal jak sie czuje sprawdzil czy jest ok i kazal sie zglosic jak beda wyniki do szpitala i go poszukac i razem je odczytamy. Pisza panie ze lekarz niekompetentny . Dodam ze bylam na NFZ , ktory lekarz przejmuje kontrole na nie swoja pacjetka. Powinien dac wyniki i powinnam isc do swojego lekarza. A on zaczal odrazu dzialac. Moze i jest troszke malomowny ale polecam szczerze

Byłam u pana dra w ramach Funduszu i nie mogę polecić- osobno na badaniu piersi, osobno na cytologii, a potem jeszcze raz na interpretacji wyników- za każdym razem dopytywał, ile jeszcze za mną pacjentek. Nie można też liczyć na jakiekolwiek dodatkowe wyjaśnienia czy pomoc ponad tę ustaloną w ramach wizyty- np przy cytologii wyśmiał moją prośbę o badanie ginekologiczne. Pracuje tak, żeby jak najszybciej pozbyć się pacjentki. Nie ma się pewności, czy pomimo swoich osławionych kompetencji nie pominie czegoś ważnego w tym pośpiechu.

beznadzieja ,człowiek bez serca ,potraktoał mnie bezszczelnie i z przykrością muszę stwierdzić ,że już przez telefon był grubiański i niegrzeczny.niepolecam .

Szkoda czasu na wizytę u tego lekarza, nie odpowiedział na żadne z moich pytań, nie idzie się do lekarza żeby usłyszeć "nie wiem, może".

Cena z usg 150zł. człowiek z lekkim humorem, myślę że jest inny prywatnie i myślę że inny jak na kasę chorych.

Świetny lekarz. Przede wszystkim kompetentny. Fakt ma specyficzne poczucie humoru, ale absolutnie mi to nie przeszkadza bo przynajmniej rozładowuje atmosferę. Jest bardzo uprzejmy. W końcu znalazłam ginekologa z którego jestem w 100% zadowolona. POLECAM!

NIE POLECAM!!! BARDZO ŹLE OBCHODZI SIĘ Z PACJENTKĄ. JEST NIEPRZYJEMNY. NIC NIE WYJAŚNI. BEZ KONKRETNYCH BADAŃ OD RAZU RECEPTA, ŻEBY SZYBKO POZBYĆ SIĘ PACJENTKI.ŻADNEGO WYWIADU I DO TEGO ŹLE POSTAWIONA DIAGNOZA.

lekarz może i nie przymilny, normalny po prostu. mnie zawsze badał delikatnie, zawsze wytłumaczył o co pytałam. po poprzedniej wizycie u innej pani doktor z Gdańska już nigdy nie pójdę do babki,a z tym lekarzem nawet żartowałam podczas wizyt. mnie nigdy nie zawiódł, prowadził też moją ciążę dając skierowania na wszystkie badania.