lek. med. Tomasz Mutrynowski

Urolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. FEBU od 2016 r. Kurs USG/TRUS Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii - Warsztaty biopsji stercza.

Zajmuje ...

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem raka stercza. Wykonuje usg transrektalne (TRUS) oraz zabiegi z zakresu przerostu gruczołu krokowego. Dodatkowo operuje stulejkę, wykonuje plastykę wędzidełka. Zajmuje się pacjentami ze zdiagnozowanym rakiem nerkek i pęcherza moczowego. Konsultuje z zakresu uroonkologii.

Rzeczowy fachowiec z właściwym i skutecznym podejściem do pacjenta. Na obecnym etapie diagnozowania i początków leczenia mogę być wyłącznie wdzięczny, że trafiłem pod jego opiekę. Dziękuję Doktorze!

Wysokiej klasy specjalista.Pełen empatii w stosunku do pacjenta.W sposob bardzo komunikatywny .nie szczędząc czasu wyjasnia problemy medyczne.Serdecznie dziękuję Panie Doktorze za świetnie,skutecznie przeprowadzoną operacje..Gorąco plecam .

Niestety, ale Pan doktor przeprowadził wizytę w 5 minut nie próbując nawet porozumieć się z pacjentem, który nie mówi wystarczająco dobrze po polsku. Zapisałam na wizytę na NFZ kolegę, który jest obcokrajowcem. Wybrałam tego lekarza, ze względu na to, że na portalu znanylekarz.pl doktor dodał informację, że posługuje się językiem angielskim, a także że pracował w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo inny pacjent mówiący w języku angielskim wystawił komentarz na powyżej wymienionym portalu, że doktor posługuje się perfekcyjnym angielskim. Na wizycie na NFZ lekarz udawał że nic nie rozumie po angielsku. Kazał ...

Na wizycie na NFZ lekarz udawał że nic nie rozumie po angielsku. Kazał mówić po polsku. Kolega musiał używać translatora przy czym doktor co raz wzdychał. Wizyta trwała 5 minut. Tragedia... Zdaje sobie sprawę, że doktor nie musi mówić po angielsku, ale w sytuacji gdzie język zna perfekcyjnie, a pomogłoby to w postawieniu diagnozy, uważam to za brak chęci pomocy pacjentowi.
Chyba tylko na wizytach prywatnych doktorowi przypomina się język angielski.
Nie polecam.

Zostałem pacjentem dr. Tomasza Mutrynowskiego w 2019 . Badania wykazały powiększoną prostatę i komórki nowotworowe .Operacje dr. przeprowadził w marcu 2021 Operacja przeszła bez komplikacji . Jest kwiecień 2022 i nie mam raka.

Doktor Mutrynowski jest konkrety, profesjonalny i miły. Ma pewną rękę, a wykonany przez niego poważny zabieg był bezbolesny. Szczerze polecam. Mieczysław

Partner po wizycie jest nie zadowolony odpowiedzi doktora były zdawkowe. Nie jest poświęcona należyta uwaga pacjietowi. Na prośbę sprawdzenia szwów po zabiegu (na który był skierowany przez Pana doktora)stwierdził że on nie robił zabiegu wiec nie będzie sprawdzał.

bardzo sympatyczny ,miły,poświęca sporo czasu dla chorego jest bardzo konkretny i myślę że to jest lekarz z powołania co dziś to już rzadkość .Szkoda tylko że musiał naprawiać to czego inni nie dopatrzyli . Dziękuję polecam. Janusz z Woli