lekarz Tomasz Niewiński

Po wizycie mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu...godny polecenia...potrafi uspokoic...Podejscie do pacjenta jest swietne...zero skrepowania...swobodna rozmowa. Polecam wszystkim kobietom.

Specyficzny lekarz, do którego trzeba się przyzwyczaić. Bardzo bezpośredni,czasem brutalnie sprowadza na ziemię. Napewno nie obchodzi się z [acjentkami jak z jajkiem, ale jest raczej sympatyczny. Co do prowadzenia ciąży nie mam zastrzeżeń ale też nie było żadnych komplikacji...

pozdrawiam niezadowolone pacjentki p.doktora.osobiście polecam go wszystkim kórzy cenią komfort spokój i wiedzę.Co do cen wizyt-przystępnie i taniej niż w stolicy. Pozdrawiam Anna G.

Nigdy nie bylam u tak super sympatycznego lekarza. Niesamowity czlowiek , ma swietne podejscie do pacjenta, rozmawia sie z Nim jak z kolegą. Polecam wszystkim kobietom.

A ja tam uwielbiam do niego chodzić, nie straszy zawsze uśmiechnięty i w życiu nie zgodzę się z tymi złymi opiniami o nim, każdej kobiecie polecam wizytę u niego czy to pierwsza czy to prowadzenie ciązy. Położna też jest warta polecenia

Kase to on potrafii wziaść, a co do leczenia nigdy do niego już nie pójdę. Na początku ciązy bylam u niego z plamieniami a on stwierdzil,że to normale. po czym okazało się po wizycie u innego ginekologa, że ciąża jest zagrożona.To jest najgorszy ginekolog na swiecie. Nie chodżcie do niego za żadne skarby świata. Po za tym jest okropnie arogancki.

Drogie przyszłe mamy.Byłam ostatnio w klinice Femina w której pracuje Pan Tomasz.Moja ciąża prowadzona jest w warszawie w programie ZMIJA, a chodziło mi o ustalenie płci dziecka.Byłam bardzo mile zaskoczona.Pan doktor zajął się wszystkim.Wszystko pokazywał,dokładnie opowiadał,powiększał żebym dokładnie widziała.Był bardzo uprzejmy i wzbudził moje ogromne zaufanie.Żartował i naprawde wizyta była udana.Polecam.klinika bardzo ładna, oczekiwanie na wizytę w miłej atmosferze.Klinika posiada aparat 3d za przystępną cenę.

najgorszy pseudo-lekarz na świecie! dyplom to on chyba kupił na stadionie! Jeśli chcesz byc zdrowa i Twoje dziecko to nie idź do niego za żadne skarby! Totalny brak kompetencji, pacjentki uważa za idiotki, mówi na "Ty", jest arogancki, wysmiewa ludzi, jest obleśny i co najgorsze odbiera nadzieję!! Boże uchowaj od takich niby lekarzy

nie polecam bierze pieniądz spisuje wyniki i koniec

nie polecam bierze pieniądz spisuje wyniki i koniec

najwspanialszy ginekolog jakiego znam. Spokojnie i dokładnie zawsze wszystko wytłumaczy, bez względu czy dobre czy złe wieści.Kobieta u niego na wizycie czuje komfort psychiczny, co jest bardzo ważne.