lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Zostałam poproszona o wystawienie opinii na temat pana Tomasza Niżańskiego. Nie będę w żaden sposób oryginalna bo czytając poprzednie opinie w pełni się z nimi zgadzam. Profesjonalne podejście na każdym kroku. Implanty zostały wszczepione metodą mguide. Można powiedzieć, że nie obejrzałam się i miałam nowy uśmiech :) Pozdrawiam i polecam. Krystyna.

W przypadku doktora Tomasza Niżańskiej inna ocena nie wchodzi w gre ;) Zawsze zaangażowany i w 100% poświęca swoją uwagę pacjentowi. Tak powinna wyglądać cała nasza służba zdrowia!

Doktor Niżański prosił o moją opinię na tej stronie :) Zacznę od tego - bardzo miłe panie na recepcji. Zawsze pomocne! Długo zastanawiałam się nad implantami... efekt przerósł moje oczekiwania. Bardzo polecam dotkroa Tomasza!!!

Do gabinetu Pana Doktora Tomasza Niżańskiego Eurodent Stomatologia trafilem ze względu na liczne polecenia i pozytywne opinie, które natrafiłem w internecie. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że był to dobry wybór. Pan Doktor oferuje profesjonalną obsługę pacjenta i proponuje rozwiązania dostosowane do każdej kieszeni. W kontakcie z pacjentem wykazuje się indywidualnym podejściem i przedstawia szereg rozwiązań. Obsługa i atmosfera w gabinecie również na wysokim poziomie. Zdecydowałem się na wszczepienie implantów metodą MIS MGUIDE. Efekt końcowy bardzo zadowalający, serdecznie polecam wszystkim.

Do gabinetu Pana Doktora Tomasza Niżańskiego Eurodent Stomatologia
trafilem ze względu na liczne polecenia i pozytywne opinie,
które natrafiłem w internecie. Już po pierwszej wizycie wiedziałem,
że był to dobry wybór. Pan Doktor oferuje profesjonalną obsługę pacjenta

Dobry lekarz bo bezproblemowo tlumaczy wszytko. Byllem pierwszy raz ale bede wracal bo mieszkam niedaleko . POlECAM!

Zdecydowanie godny polecenia lekarz, bardzo przyjazna klinika :) w Rzeszowie można śmiało wybierać Eurodent :)))

Jeśli szukacie miejsca gdzie zrobią wam dobrze implanty to tylko w Eurodencie. Bardzo dobry lekarz doktor Niżanski. Polecam zdecydowanie...

Panie Tomku dziala pan cuda!!! Bardzo dziekuje w imieniu mojego meza ktory usmiecha sie teraz od ucha do ucha!!! SUPER SPRAWA!!!

Nie moze byc innej oceny... tlko wszystkie gwiadzeczki!!! Bezproblemowe wziyty, bardzo madry personel - zawsze doradzi i w razie potrzeby ustawi dobrze termin wizyty ;) Polecam polecam polecam!!!

Zostałem poproszony o wyrażenie opinii na temat pana Tomasza Niżańskiego po wszczepieniu implantów. Na samym początku chciałbym zaznaczyć że pan Tomasz ma bardzo profesjonalne podejście - od pierwszej do ostatniej wizyty. Zawsze pełna klasa. Zresztą to samo mogę powiedzieć o personelu, który mu towarzyszył. Zdecydowałem się na wszczepienie implantów metodą MIS MGUIDE i dlatego swoje kroki skierowałem właśnie do Eurodent. Metoda sama w sobie to poziom najwyższy z możliwych. Polecam zainteresowanym przeczytać na stronie gabinetu. Bardzo dziękuję za opiekę oraz zawsze profesjonalne wizyty. Polecam absolutnie i życzę samych uśmiechniętych pacjentów! Ja już do takich należę :)