lekarz Tomasz Nowakowskilekarz Tomasz Nowakowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

lekarz Tomasz Nowakowski

Neurolog

Kalendarz do rejestracji na www.nowakowski-neurolog.pl lub telefonicznie 601816445
Dzień dobry,

Dzień dobry,
jestem neurologiem z ponad 15- letnim doświadczeniem. Ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi, staże do specjalizacji odbywałem również w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie oraz
Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, gdzie pracowałem przez wiele lat.

Zawsze ważny jest dla mnie pacjent i jego problemy, które staram się rozwiązać zgodnie z moją wiedzą i doświadczeniem. Neurologia nie jest łatwą dziedziną, ale mam nadzieję pomóc jak największej liczbie chorych, których spotkam na swojej drodze.

W ramach poradni prowadzona jest również terapia biofeedback dla dzieci, młodzieży i dorosłych szczególnie w przypadkach zaburzeń koncentracji, dysleksji, deficytu uwagi, nadpobudliwości oraz prowadzone są też treningi relaksacyjne u osób narażonych na przewlekły stres.

Zapraszam na wizytę.

Leczę się u Pana dr Nowakowskiego od kilkunastu lat. Potwierdzam poprzednie opinie. Lekarz Z POWOŁANIA. Inni lekarze mogą uczyć się od niego jak należy zajmować się pacjentem. Wnikliwy, troskliwy,życzliwy, odpowiedzialny. Sama rozmowa z Panem doktorem to już 50% lepszego samopoczucia.Trudno się do niego dostać, ale warto. Stanowczo polecam. Oby więcej takich lekarzy.

Poprostu fantastyczny lekarz. Jestem jego pacjentem od pięciu lat. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Jak pracował wcześniej na Wojskowej Akademii Technicznej i miał zaplanowane przyjęcia pacjentów do 20:oo to czasami pracował nawet do 22:00 dopóki nie przyjął wszystkich chorych. PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!!!!

Super lekarz, kompetentny, miły o wysokiej kulturze osobistej, poświęca czas na wyjasnienie wszystkich wątpliwości pacjenta. Moim zdaniem jedyny filar ododziału neurologii w WIMLU.

kompetentny, uprzejmy, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, tłumaczy chorobę i metodę leczenia. dzięki panu doktorowi pozbyłam sie uporczywych bolow głowy na które cierpiałam od dzieciństwa.

polecam tego lekarza, choc lista pacjentów do niego w WIMLu jest juz zapelniona napewno do konca lipca a moze i sierpnia - info poprzez kontakt telefoniczny z rejestracja przychodni --> tel podany w kontakcie