dr n. med. Tomasz Rekucki

Laryngolog

Doktor Rekucki sprawia wrażenie bardzo kompetentnego specjalisty. Zachwyciło mnie to, że mimo mej ignorancji, wytłumaczył szczegółowo dlaczego należy przeprowadzić zabieg. Dodam, ze operacja, którą wykonywał zakończyła się powodzeniem.

Lekarz ten dokonał u mnie zabiegu rozcięcia zrostów w tym roku. Nie powiem, jest bardzo kompetentny i rzeczowy. Ma się wręcz wrażenie że gdy tłumaczy zawiłości choroby lub przebieg leczenia to jest się na jakimś wykładzie. To mnie akurat nie pasuje. Miewa stany zadyfania w sobie, a za chwilę potrafi przytulic i powiedziec dobre słowo gdy się ma stracha. W moim przypadku pana doktora poniosła rutyna, zarówno przy pierwszej jak i drugiej operacji. Mój nos już chyba nigdy nie dojdzie do siebie. Grożą mi krwotoki po zażyciu tabletek na ból głowy lub mocniejszym smarkaniu. Jeśli jednak miałabym polecic kogos to byłby to włąśnie on. Jednak radzę zastanowic się nad konsekwencjami wszelkich zabiegów jeśli nie są one naprawdę niezbędne. żaden laryngolog nie chciałby miec założonej tamponady i żaden jak sądzę nie podłożyłby swojego nosa pod nóż.

Kompetentny i rzeczowy specjalista. Tłumaczy chorobę i metody leczenia, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga sytuacja. Wzbudza zaufanie. Jest uprzejmy. Całkowicie spełnił moje oczekiwania i szybko wyleczył z choroby (z którą zmagałam się od lat), za co jestem mu bardzo wdzięczna. Oby więcej było takich lekarzy. Polecam jak najbardziej. Maria Giej

Maria Giej

lekarz z pewnością kompetentny, jednakze wizyty trwala bardzo krótko, bo 5 minut, a ja od pół roku zmagam się z paskudym katarem ;/

Zdecydowanie najbardziej kompetentny i rzeczowy specjalista jakiego miałem okazję poznać! Pan doktor szybko i sprawnie pozbawił mnie paskudnych torbieli w zatokach! Moim zdaniem profesjonalista i odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku!