dr n. med. Tomasz Sękowski

Pełna kultura, kompetencja i fachowość. Polecam każdemu, który chce faktycznie dobrej diagnozy i skutecznego leczenia.

Niewidomej osobie opuszczającej jego gabinet ze słowami "do widzenia" odpowiedział, że nie odpowie tymi słowami bo to niestosowne w jej przypadku. Po prostu mistrz taktu, wrażliwości i podtrzymywania na duchu...

Bardzo kompetentny specjalista.Rzetelnie i skrupulatnie dbajacy o pacjenta.Swietny operator szczegolnie trudnych przypadkow jakim byla moja babcia.

Nie polecam, źle dobrane okulary w których w ogóle nie da się chodzić, a do tego miałam wrażenie, że oprócz tego że była to wizyta prywatna chciał abym jak najszybciej opuściła gabinet. Po prostu masakra. Nikomu nie polecam tego lekarza

Nie jestem zadowolona z wizyty u Pana doktora, co prawda wydał diagnoze zaskakującą - pierwszy raz o czmś takim słyszałam (potwierdze tą diagnozę u innego specjlisty)ale był szalenie nieuprzejmy, na każde moje pytanie odpowiadał zbywająco mnie,miałam wrażenie, że chciał abym jak najszybciej opuściła jego gabinet. Nie polecam

NIE UMIAŁ ROZPOZNAĆ STANU ZAPALNEGO, ZA TO NAMAWIAŁ NA PRYWATNY ZABIEG, KTÓRY NIE JEST JESZCZE POTRZEBNY. pOTWIERDZIŁAM TO U DWÓCH INNYCH OKULISTÓW. MNIEJ PAZERNOŚCI WIĘCEJ UWAGI DLA PACJENTA

odrazu widać że zna się na rzeczy:)kompetentny i rzetelny.

odrazu widać że zna się na rzeczy:)kompetentny i rzetelny.

O TAKIM LEKARZU MOŻNA MARZYĆ.JEST KOMPETENTNY,MIŁY,POSIADA OGROMNĄ WIEDZĘ.JEŻELI DO OKULISTY,TO TYLKO DO DR.TOMASZA SĘKOWSKIEGO.

Jest konkretny i widać że zna się na tym co robi! Można powiedzieć,że lekarz z powołania.

:) Byłam u tego lekarza i jest po prostu EXTRA! polecam go bardzo gdyż widać że zna się na tym co robi i bardzo mi pomógł :) mam nadzieję że innym też pomoże równie doskonale jak mi :D