dr n. med. Tomasz Spoz

Gastrolog

Bardzo dobry fachowiec, fantastyczny człowiek. Zna się na tym co robi, jest bardzo uprzejmy, umie pocieszyć pacjenta. Z czystym sercem polecam tego lekarza

Lekarz na 6!!! Polecam wszystkim!! Prawdziwy człowiek!

Lekarz na 6!!! Polecam wszystkim!! Prawdziwy człowiek!

mam na imie KAmila w wieku 12 lat zachorowałam na wrzodziejące zapalenie jelit. przez rok leczyłam sie w swojej miejscowosci ale zamiast lepiej to było gorzej. pewnego dnia poszlam z mama do mojej doktorki rodzinnej i ona poleciła mi doktora Spoza. ona również leczy sie u niego. do doktora trafiłam gdy miałam 13 lat. do tej pory sie lecze i jestem zadowolona. zaden lekaz nie wykazał tyle checi i zainteresowania co doktor spoz. gdy weyjdzie sie gabine ma sie wrażenie jak by sie było odrazu u psychologa. wspaniale dobrał leki ze ja po pierwszej wizycie odrazu czułam sie lepiej . warto sie do niego wybrac napewno pomoże.

To jest po prostu normalny lekarz z powołania. Szkoda, że takich jest bardzo mało w tym zawodzie.

To jest po prostu normalny lekarz z powołania.
Szkoda, że takich jest bardzo mało w tym zawodzie.

Bardzo dobry specjalista, wspaniały człowiek ,wyrozumiały można na nim całkowicie polegać. Nigdy w życiu nie spotkałam podobnego lekarza. Prawdziwy lekarz z powołania. Doskonale tłumaczy na czym polega choroba i jak ją leczyć. Uprzejmy, kulturalny. Poświęca swój czas dla pacjentów nie zważając na porę dnia. Naprawdę polecam na 100 %

wyjątkowo dobry lekarz,czlowiek,specjalista.i.e.

wyjątkowo dobry lekarz,czlowiek,specjalista.i.e.

bardzo dobry lekarz poświeca tyle czasu ile potrzeba. sympatyczny uprzejmy wyrozumiały miły. potrafi doradzic. ogółem to bardzo miły i sympatyczny lekarz ja nigdy nie spotkałam takiego lekarza ja pad tomasz spoz.

specjalista 100 %. Szybka konkretna diagnoza, sympatyczna atmosfera.

specjalista 100 %. Szybka konkretna diagnoza, sympatyczna atmosfera.

Nigdy nie spotkałam lekarza o tak życzliwym podejściu do pacjenta. Lekarz niezwykle kompetenty, tłumaczy istotę schorzenia i zaleca skuteczną terapię. Gastroskopię wykonuje delikatnie, sprawnie i bezboleśnie. Popieram opinię przedmówcy, że to lekarz z powołania.

Lekarz z powołania.Człowiek uprzejmy, z klasą, każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie, poświęca mu odpowiednio dużo czasu, tłumaczy problem i sposób leczenia.Nie znam lepszego specjalisty.