dr n. med. Tomasz Stęchły

Internista, Endokrynolog

NIGDY W ZYCIU NIE SPOTKALAM SIE Z ABY LEKARZ Z TAKIM POSWIECENIEM ZAJMOWAL SIE SWOIMI PACJENTAMI...I TO ZA DARMO!JEST LEKARZEM Z POWOLANIA A DO TEGO PRZEJMUJACY SIE LOSEM SWOICH PACJENTOW.JEST PROFESJONALISTA W SWOJEJ DIEDZINIE A DO TEGO BARDZO LUDZKI.WSZYSTKIM GO POLECAM.EWELINA ZIELINSKA

Bardzo dobry,uprzejmy i kompetentny lekarz

Bardzo dobry,uprzejmy i kompetentny lekarz

Super lekarz.Uprzejmość,pozytywna energia jaka płynie od tego lekarza. Jest przesympatyczny.Wszystkie te cechy połączone są fachowością. Jestem pełen uznania dla tego lekarza.

Leczę się u tego lekarza i jestem zadowolona i dziekuję że przyjoł mnie gdy stwierdzono guzki tarczycy oprucz tego mam inne schorzenie tarczycowe ale nie mam negatywnej opini.

Trafilam do niego z obrazem usg guzka tarczycy, w celu wykonania biopsji i dalszego leczenia. Jestem pod jego opieką od 3 lat. Kontretny, rzeczowy, odpowiada wyczerpujaco na pytania, jest kulturalny.

Jestem po zabiegu usuniecia tarczycy,lekarz jest osoba kompetentna jak i bardzo dobym lekarzem,opowiedzial mi o mojej chorbie,ustalil jakie powinno byc leczenie i przekazal innemu dobremu chirurgowi ktory dokonal zabiegu,do samego konca byl ze mna ,pozneij odwiedzal mnie na sali poopercyjnej,jest wspanialym lekarzem na odpowiednim miejscu.POLECAM!!!

Dr Tomasz Stęchły jest najlepszym endokrynologiem w Bytomiu. Polecam gorąco.

Dr Tomasz Stęchły jest najlepszym endokrynologiem w Bytomiu. Polecam gorąco.

Bardzo dobry lekarz. Ludzkie podejście do pacjenta. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Ludzkie podejście do pacjenta. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia, po wizytach jestem doinformowana i spokojna. Zdecydowanie polecam

Lekarz z prawdziwym powołaniem, dla którego każdy pacjent jest ważny (także w ramach publicznej sł. zdrowia). Skuteczny. POLECAM KAŻDEMU!!!

POLECAM KAŻDEMU!!!