lekarz Tomasz Szczepanik

Diabetolog

Dzięki Panu Doktorowi maja cukrzyca jet w normie ,serdecznie polecam bardzo miły , sympatyczny fajnie tłumaczy .

bardzo miły ,zawsze można na niego liczyć ;}

bardzo miły ,zawsze można na niego liczyć ;}

Kompetentny i bardzo dobry diagnosta, miły i serdeczny dla pacjentów, punktualny i dobrze zorganizowany , postawił oddział "na nogi" i zostawił go w dobrej kondycji . Wykształcił wielu wspaniałych specjalistów . Szkoda, że polityka myszkowskich włodarzy zmusiła go do odejścia.Miałem kontakt z wszystkimi pracującymi na tym oddziale ordynatorami, to jest od lat osiemdziesiątych XX wieku , wówczas ordynatorem był lekarz senior Gajniak . Tak mądrego i pracowitego ordynatora szpital myszkowski już nie będzie miał jakim był doktor Tomasz Szczepanik. Wielka strata dla chorych tego oddziału i pacjentów specjalistycznych przychodni w których pracował pan doktor Tomasz Szczepanik . Panie DOKTORZE dla pacjentów byłeś jak OJCIEC a dla personelu którym kierowałeś - jak BRAT . Wszystko co nowe stanie przed panem niech nie będzie straszne . Życzę panu w nowym miejscu dużo siły w pokonywaniu trudności dnia codziennego i prawdziwych przyjaciół . Pacjent z sali Nr 17 .

pomimo młodego wieku, rzeczowo i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do leczenia

Bardzo często nie ma czasu dla pacjenta, w czasie pracy zajmuje się sprawami nie związanymi z leczeniem pacjentów.

miły uprzejmy pan doktor ciągle zabiegany spieszący się nie zawsze skupiony co mówi pacjęt kojarzący prtoblem pacjętaprzy następnej wizycie .polecam jako dobrego lekarza a jestem pacjętem już piąty rok z dobrym wynikiem leczenia ,,pas'

zna się ale nigdy nie można go złapać - zawsze zajęty ;)

zna się ale nigdy nie można go złapać - zawsze zajęty ;)

jest naprawde ok. elegancko tłumaczy i jest bardzo mily

jest naprawde ok.
elegancko tłumaczy i jest bardzo mily

uprzejmy tłumaczy chorobe po badaniach specjalistów nie spycha p p acjęta dalej ogranicza się do przepisania nowych leków