dr Tomasz Wróbel

Bardzo dobry ginekolog! Prowadził mnie i był przy mojej laparoskopii, odwiedzał na sali cały czas. :) Polecam go! Godny zaufania!

Bardzo dobry ginekolog!
Prowadził mnie i był przy mojej laparoskopii, odwiedzał na sali cały czas. :)
Polecam go!
Godny zaufania!

bardzo dobry lekarz, z zaangażowaniem do swojej pracy a nie tylko dla kasy!

bardzo dobry lekarz, z zaangażowaniem do swojej pracy a nie tylko dla kasy!

Z Panem Doktorem miałam kontakt pierwszy raz w Szpitalu nr 2 w Sosnowcu (czyli w publicznej służbie zdrowia). Pomógł mi szybko podjąć decyzję o operacji. Bardzo miły ginekolog. Badanie przeprowadza bezstresowo i delikatnie. Rozmawia z pacjętką i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Prywatna praktyka Pana Doktora mieści się w Klinice Dr Bessera w Sosnowcu. W gabinecie jest USG, na wizycie pacjentka ma badane piersi ( co nie jest praktykowane przez większość lekarzy). Polecam wszystkim Paniom, dla których wizyta u ginekologa to wielki STRES.

SUPER. Super lekarz, który oprócz tego, że jest lekarzem jest Człowiekiem przez duże "C". Fachowy, kompetentny, godny polecenia. Bardzo mi pomógł, gdy inny lekarz zawiódł. Mam do niego zaufanie.

Pozytywne nastawienie do pacjentki. Bardzo stara się o konfort psychiczny i fizyczny pacjentki. Pogodny i sympatyczny. Bardzo kompetentny wysoka fachowość. POLECAM KAŻDEJ MŁODEJ DZIEWCZYNIE!!! stara się zminimalizować stres związany z pierwszą wizytą!!

Bardzo dobrze opiekuje się pacjentką, jest kompetentny i godny zaufania, szczerze polecam! :)

Jestem pacjęntką kilka lat.Jak do tej pory niezawiodłam się.Zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania.Sympatyczny kontakt lekarz-pacjentka.Polecam.

Prowadził mnie w czasie ciąży. W 100% profesjonalne podejście medyczne. Miałam dużo badań, których nie miały moje koleżanki. Poza tym fajny i wesoły człowiek. Szczerze polecam.

Miałam z nim stycznośc w szpitalu. Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm, udziela informacji, odpowiada na wszelkie pytania. Super