dr n. med. Tomasz Żak

Ginekolog położnik, Androlog

Opinię są bardzo skajne, albo ludzi go polecają, albo nie nawidzą. JA podpisuje sie pod drugą. Gwiazda POP, za 300 pln, za 7 minut, w ciagu ktorych odebral 3 telefony, i gadal z sekretarką. No i jak ktos wyzej pisal, zero konsultacji, spojrzal na wyniki, i invitro jedyna opcja. Ja to wiedzielem, bez wizyty u niego... I dzwi od gabinetu byly otwarte, wszyscy w poczekalini slyszeli co mi jest... Zenada!!! nie polecam!!! Bardzo nie polecam. fi

I dzwi od gabinetu byly otwarte, wszyscy w poczekalini slyszeli co mi jest...

Zenada!!! nie polecam!!! Bardzo nie polecam.

fi

Dzięki dr mam cudowną córeczkę( 2 latka) i synka (10 m-cy) poczętych naturalnie ale po histeroskopii.W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam liczyć na pomoc dr Żaka, zawsze odbierał telefon i udzielał porady, sam wykonywał telefon czy wszystko w porządku, a przy drugim porodzie trafiłam na dyżur dr Żaka w szpitalu i osobiście odebrał poród i kontrolował sytuację po porodzie bez żadnych kosztów:).Polecam

POLECAM!!!! GODNY ZAUFANIA SZCZERY W DIAGNOZIE MÓWI TO CO MYSLI

POLECAM!!!!
GODNY ZAUFANIA SZCZERY W DIAGNOZIE MÓWI TO CO MYSLI

Zdecydowanie polecam tego lekarza.Jestem szczęśliwą mamą.

Zdecydowanie polecam tego lekarza.Jestem szczęśliwą mamą.

Staraliśmy sie z mezem o dzidziusia 2 lata, zanim zdalismy sobie sprawę, że mamy problem minął kolejny rok. Do doktora Żaka trafilismy w lutym 2010, a dzisiaj jestem w 28 tygodniu ciąży i noszę małą dziewczynkę pod serduszkiem. Niestety 3 inseminacje nie powiodły się, Zdecydowaliśmy się na invitro i udało się za pierwszym razem. Dr Żak to wspaniały człowiek dzięki niemu jesteśmy bardzo szczęśliwi. On dał nam nadzieję. Szczerze polecam. Fakt - nie jest tani, ale naprawdę warto.

Po dwóch latach leczenia u innych poznańskich "specjalistów", trafiliśmy do niego. Diagnoza postawiona konkretnie i rzeczowo. Tylko 10% szans na udane invitro i pomimo to zaufaliśmy. Dzisiaj czekamy na narodziny naszego synka. Lekarz bardzo konkretny, ale tego oczekujemy od specjalisty. Po raz pierwszy trafiliśmy na lekarza, który mówi o problemie tak jak on wygląda i nie owija w bawełnę.poprzedni lekarze sie z nami cackali i to nie wyszło nam na dobre. Jak ktoś chce się pieścić to niech idzie do psychologa. Uwielbiamy jego poczucie humoru i pełen luz oraz niewprowadzanie dystansu miedzy nim a pacjentem. Nie nawidzę tych wszystkich profesorków, którym trzeba czapkować i czuć się przy nich jak mały człowieczek. U Zaka czujemy się z mężem jak współpartnerzy w działaniu. Szybkie i konkretne działanie, zdecydowanie polecam. Wróciłabym do niego nawet po nieudanej próbie invitro bo w jedo klinice zostałam potraktowana jak człowiek pomimo "zaaplikowania" mi ciężkiej diagnozy. Takich lekarzy powinno byc więcej.

1.specyficzne i indywidualne podejście do pacjenta, humor, który czasem trzeba przemyśleć, ale na poziomie, 2.odpowiada na wątpliwości pacjenta, nawet jeśli krytykuje jego punkt widzenia, 3.nie owija w bawełnę, nawet jeśli diagnoza jest bolesna; Ci, którzy do Niego trafiają chyba jednak z tym się liczą 4. dzięki niemu będziemy mieli dziecko.

2.odpowiada na wątpliwości pacjenta, nawet jeśli krytykuje jego punkt widzenia,
4. dzięki niemu będziemy mieli dziecko.

Jestem zachwycona,dzięki Tomaszowi Żakowi jestem szczęśliwą mamą trzech chłopców i dziewczynki:)))

zdecydowanie nie polecam tego lekarza, zawiodłam sie i nigdy tam nie wrócę!!!!!!!!!!

To właśnie dr Tomasz Żak podarował mnie i mojemu meżowi w zwszłym roku ponad 4 kg szczęścia, doprowadzając do przyjścia na świat Naszego upragnionego dziecka. Faktem jest,że nie jest tani, jest bardzo zajety,jest specyficzny,ale warto było. W tym roku rozpoczynamy naszą współpracę ponownie, odbierzemy Mrozaczki i wśród nich Naszą córkę.Każdy lekarz, który zobaczył w karcie ciąży jego nazwisko i wpis o transferze zarodków, kwitował to jednym zdaniem:" Jest pani w rękach najlepszego fachowca".Polecam wszystkim marzącym o dziecku.