Lekarze Traumatolog

lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Traumatolog

zajecza 6 lok 02
Bydgoszcz

Jestem pod ogromnym wrażeniem po konsultacji u doktora Wojciecha Hoffmana.Bardzo pomocny i empatyczny lekarz z sercem dla każdego. Dziękuję za szelką pomoc i poświęcony nam czas. Szczęście będzie miał pacjent który trafi pod Jego opiekę.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. med. Rafał Górski

Neurochirurg, Traumatolog

Lekmed
Świetlików 3
01-389 Warszawa

Brak mi słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność dla Pana Doktora Rafała Górskiego i całego zespołu lekarzy i personelu medycznego w szpitalu Enel-Med. W dniu 7 maja 2015r. miałam operację kręgosłupa szyjnego na trzech poziomach. Zabieg został zorganizowany w ramach NFZ, za co jestem niezmiernie wdzięczna. W czasie pobytu w szpitalu czułam się komfortowo, nawet przez chwilę nie odczuwałam większego bólu a obecnie po 6-ciu tygodniach czuję się świetnie, blizna ...
Opinia dodana przez: Maria

Tomasz Samorzewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz chetny do pomocy,słucha i rozmawia z pacjentem.Godny polecenia! Ulga w bólu prawie natychmiastowa. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Marcin Pierchała

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Polecam gorąco Pana doktora dobry fachowiec i miły człowiek mi bardzo bardzo pomógł dlatego polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Lucjan Hatala

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Powiem krótko i na temat świetny fachowiec, super człowiek o anielskiej cierpliwości. Ogromna wiedza, emanująca życzliwość do pacjenta tak trudnego i upierdliwego, jak ja jest kolejną pozytywną cechą. Dr nie patrzy na człowieka, jak na bankomat, a to rzadko w dzisiejszych czasach spotykana cecha. Jestem dozgonnie wdzięczny Panu doktorowi i jest to dla mnie ogromna przyjemność że spotkałem doktora na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Hanna Więcławek-Wassermann

Ortopeda, Rehabilitant

Krochmalna 57 lok. 6
00-864 Warszawa

Pani dr po prostu wspaniała pod każdym względem. Bardzo dokładna, rzeczowa, potrafiąca wytłumaczyć medyczne zagadnienia w zrozumiały sposób, z niesamowitą empatią do pacjenta i świetnym podejściem do dziecka i rodzica.

lekarz Andrzej Olszewski

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Cieszę się że trafiłam w ręce tak wyspecjalizowanego w swojej prefesji lekarza. Pan Doktor uratował moje kolano po wielokrotnych zwichnięciach rzepki, po tym jak inni lekarze kazali nauczyć się żyć z owymi zwichnięciami. Wszystko jasno wytłumaczył, odpowiadał na każde zadane pytanie. Jestem dozgonnie wdzięczna za poświęcony mi czas jaki i trud włożony w rekonstrukcję MPFL jak również w artroskopowe szycie łąkotki. Pan Andrzej Olszewski to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Artur Sipowicz

Kościuszki 35
Bydgoszcz

doktor Sipowicz sprawił, że nie musiałam poddać się drugiemu zabiegowi na kręgosłup, gdybym poznała go wcześniej uniknęłabym zabiegu, wspaniałe podejście do pacjenta, polecam każdemu "zagubionemu i obolałemu". Jolanta z Koszalina
Opinia dodana przez: Jolanta

dr Maciej Uchowicz

Centrum Medycyny Sportowej
Warszawa

Lekarz godny polecenia.Świetny specjalista,pomocny i zaangażowany.Fantastyczne ludzkie podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: marek sawczuk

lekarz Wojciech Kleczewski

tyuiyi
Powstańców Śląskich 8/10
49-200 Grodków

Na temat lekarza chirurga ortopedy Wojciecha Kleczewskiego niewiele można przeczytać w necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.Dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak jest własnie w tym przypadku.To wspaniały lekarz,bardzo miły,otwarty i wyrozumiały.Posiada świetny kontakt z pacjentem.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki sprawiła,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia.Nie zdarzyło się,aby mnie wypuścił z "kwitkiem".Od pierwszej po ostatnią wizytę zawsze miły,ciepły i wspaniały.I tylko ...
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Roman Ostojski

OSTOMED S.C.
Gdańsk ul. Guderskiego 2/VII
80-180 Gdańsk

dr n med. Roman Ostojski to prawdziwy i kompetentny ortopeda. Zgłosiłem się do Niego 16 grudnia 2010 r. z zablokowanym stawem kolanowym, który męczył mnie z przerwami od około 2 lat. Lekarze dotychczas ładowali mi w kolano blokady nie rozwiązując problemu. Dr Ostojski zdiagnozował chorobę na I wizycie, zalecił specjalistyczne badania diagnostyczne i 14 stycznia podczas II wizyty swoją diagnozę potwierdził i na 14.02.2011 r. wyznaczył termin zabiegu operacyjnego. 15 ...
Opinia dodana przez: Rafi

lek. med. Piotr Pankrac

Gabinet Lekarski Piotr Pankrac Poradnia Ortopedyczna
Stanisława Staszica 1
Konin

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

dr Piotr Modliborski

Ortopeda, Traumatolog

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Szczecin

Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Doktor szczegółowo opisał problem i wyjaśnił sposób leczenia. Pierwszy lekarz u którego spotkałam się z takim zaangażowaniem w swoją pracę. Krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pierwsza ale napewno nie ostania wizyta. Wszystkim gorąco polecam pana doktora!
Opinia dodana przez: Anna

dr Rafał Rokicki

Traumatolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Pan doktor Rafał to znakomity specjalista. Po wykonanym zabiegu sprawność dłoni w 100%. Godny zaufania i polecenia. Zawsze uśmiechnięty, uprzejmy.
Opinia dodana przez: jolanta

dr n. med. Wojciech Kącki

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

ulica Balzera 15
34-500 Zakopane

Dr. Kacki operowal mnie prywatnie w Krakowie w Ortopedicum, usuniecie instrumentarium po skoliozie a takze resekcja zeber tzw. Gibektomia. Zabieg przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, plecki sa prosciutenkie, blizna ladnie sie goi i czuje sie wspaniale. Jak najbardziej polecam, rewelacja, 3 dni po zabiegu chodzilam juz po szpitalu, kolejne 3 doby i wipisalam sie ze szpitala, 2 tygodnie po zabiegu biore 1 tabletke przeciwbolowa dziennie i zyje juz sobie prawie jak ...
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Marcin Bonikowski

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

szpital w Zagórzu
Wiązowna

Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie podwichniecia stawu biodrowego.

lekarz Zbigniew Mocek

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz Prostym językiem wytłumaczy na czym polega problem .Wysłucha nie patrzy na zegarek Bada pacjenta dokładnie .Do tego miły zawsze usmiechnięty .Takich lekarzy więcej .
Opinia dodana przez: Erysia

lekarz Krzysztof Niemiec

ort-med
ul. Św. Stanisława 40, Trzebinia
32-540 Chrzanów

Na razie byłam raz u tegoż Lekarza.Boli mnie bark od kilku miesięcy.Pan Doktor konkretnie,uprzejmie i dokładnie wyjaśnił mi na czym polega choroba,nie spieszył się,był bardzo cierpliwy i opanowany. Wcześniej nic o Nim ie wiedziałam,poszłam w "ciemno".Teraz umówiłam się już na drugą wizytę.Szczerze polecam Doktora.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Józef Wcisłek

Chirurg urazowy, Ortopeda

Ostrów Wielkopolski

Byłam z dzieckiem u Pana doktora na kontroli bioderek- super podejście do dzidziusia, wszystko dokładnie zbadał, wyjaśnił, pokazał, obejrzał dziecko kompleksowo- nie tylko same bioderka, miły , uprzejmy i z poczuciem humoru- bardzo polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Tomasz Wikarjak

Ortopeda, Traumatolog

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Zawodowo przeprowadzona rekonstrukcja ACL. Świetny konkretny człowiek i lekarz. Doskonały specjalista! Można dać się pokroić :) Polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka