Lekarze Traumatolog

Z uwagą słucha, kieruje się dobrem pacjenta, wykorzystuje wszelkie możliwości w leczeniu, Może trochę małomówny ale świetny spwcjalista
Opinia dodana przez: anna

dr n. med. Tomasz Bienek

EUROMEDIC
Katowice

Dzieki fachowości doktora i jego zaangażowaniu mimo przebytego skomplikowanego złamania biegam , tańczę i jeżdzę na rolkach. Wielkie dzięki i polecam doktora gorąco.

lekarz Czesław Kalinowski

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej

lekarz Adam Żółkiewicz

Szczecin

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy. Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu. Agnieszka Demska

dr n. med. Grzegorz Benke

Chirurg ogólny, Ortopeda

medicover
Warszawa

Pod każdym względem polecam. Przy pierwszej wizycie konsultacja, badanie USG oraz konieczny zabieg, dały ogromny efekt i natychmiastową ulgę w poruszaniu się. Miałam do czynienia z wieloma ortopedami, ale na takiego profesjonalistę zaangażowanego w pacjenta trafiłam pierwszy raz.
Opinia dodana przez: Maria
Pan doktor operował mojego męża po wypadku w pracy, trafił on do Szpitala Wojskowego na Szaserów ze złamanym kręgosłupem. Miał wielkie szczęście że trafił na doktora Piotra Cieślika . Operacja trwała 4 godziny i powiodła się. było to 25 listopada 2012 r. Teraz jest już 3 miesiące po operacji jeździmy na kontrole i wszystko jest na dobrej drodze że mąż wyzdrowieje w 100% gdyż na dzień dzisiejszy wykonuje wszystkie podstawowe ...

Artur Skolarczyk

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Francesco Nullo 8a lok. 15
31-543 Kraków

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.
Opinia dodana przez: persuasion

lekarz Karol Biesiadowski

Kołłątaja 14 lok. 10
38-200 Jasło

Byłem u Pana doktora z problemem nadgarstka. Pan doktor stwierdził martwicę kości księżycowatej z przemieszczeniami. Zaproponował zabieg artrodenzy - częściowe usztywnienie nadgarstka prawego. Zabieg wykonał 11 paźdzernika 2022. Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania Pana doktora. Poza małym niedowładem w nadgarstku czuję się dużo lepiej. Jestem Panu doktorowi bardzo wdzięczny i wszystkim go polecam. Dziękuję Panie doktorze, Stanisław
Opinia dodana przez: Stanisław

Arkadiusz Janusz

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Dobry fachowiec,przyjazny,uśmiechniety,tlumaczy tak ze świetnie rozumie sie diagnozę. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: maria

dr n. med. Marek Fatyga

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

LEKARZ Z POWOŁANIA , B.DOBRY CHIRURG , CZŁOWIEK DUSZA , KTÓREMU BARDZO DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA WYKONANIE OPERACJI , PO NIEJ CÓRKA ODZYSKAŁA SYLWETKĘ STAŁA SIĘ RADOSNA (BYŁA TO SKOLIOZA 85 *) , POLECAMY
Opinia dodana przez: Zenon

dr n. med. Michał Przybył

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Dzięki doktorowi nie potrzebuję już kul a dolegliwości odczuwam sporadycznie. Dziękuję za profesjonalizm i szczerość. szkoda , że nikt wcześniej nie zalecił mi tej rehabilitacji a musiałam cierpieć z powodu tylu zastrzyków w kolano. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Zadowolona

lekarz Jerzy Burlaga

Ortopeda, Traumatolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz operowal mnie po wypadku.Zawdzieczam mu ze mam obie nogi i ze chodze i ze zyje.

dr hab. n. med. Stanisław Mazurkiewicz

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

Wspaniały specjalista. Uratował moje kolano zalecając ćwiczenia izometryczne. POzdrawiam i polecam Zbyszko

lekarz Barbara Cypryńska

Klinika Rehabilitacji Nowy Dwór
Nowy Dwór, Parcela 61
96-115 Skierniewice

polecałam wszystkim i zachowam bardzo dobre zdanie jako o lekarzu i człowieku

lekarz Andrzej Stępień

Wybickiego 13 lok. 6
59-220 Legnica

Gorąco i szczerze polecam pana doktora Stępnia jest bardzo miły , kulturalny i godny polecenia daje 100% trafne, konkretne diagnozy i dobiera konkretne leczenie do zdjagnozowanej choroby. Gorąco, szczerze i z przyjemnością polecam ortopedę pana doktora Andrzeja Stępnia !!!

dr hab. n. med. Andrzej Wall

AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław

Bardzo dobry specjalista.U mojego syna prawidłowa diagnoza, leczenie i wszystko na dobrej drodze do zdrowych nóg.

dr n. med. Henryk Mazurkiewicz

ks. Skargi 5
71-420 Szczecin

wyleczył mnie z kilku dolegliwosci /złamany kręgosłup,lwy kulszowej,problemów z biodrem./mogłem po rehabilitacji obyć sie bez operacji.

lekarz Zenon Góra

Lekarz sportowy, Ortopeda

Gabinet lekarski
23-300 Janów Lubelski

Bardzo, bardzo dobry lekarz, ze szczegółami tłumaczy chorobę i w jaki sposób będzie ona leczona. Ortopeda, który zna się na swojej pracy. Ja się na nim nie zawiodłam. Zabieg przebiegł u mnie bez powikłań (artroskopia kolana). Polecam doktora Górę całym sercem.

lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Pan Doktor Andrzej Solecki jest wspaniałym specjalistą z ogromną wiedzą! Podczas wizyty wszystko dokladnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Rok temu Pan Doktor operował moje kolano - przerost błony maziowej powstałej w wyniku przewlekłej choroby MIZS. Wszystko przebiegło wzorcowo a kolano bardzo szybko wróciło do pełnej sprawności. Od tego czasu nie pojawia się obrzęk stawu podczas ...
Opinia dodana przez: Amanda

dr n. med. Grzegorz Kwiatkowski

Ortopeda, Traumatolog

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Jestem po wizycie (czekam na termin operacji) , ale na wizycie Pan Dr wszystko mi jasno i klarownie wyjaśnił , odpowiedział na wszystkie wątpliwości a przede wszystkim nie czułam żadnej presji czasu , ani parcia pt „kolejny pacjent czeka”. Tyle, ile potrzebowałam , tyle tam siedziałam. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Oby operacja była tak samo udana , jak wizyta i będę zachwycona w pełni. Wioleta Wolak