Lekarze Urolog Łódź

dr n. med. Zbigniew Jabłonowski

Jarmed
Organizacji WiN 50
Łódź

Świetny lekarz.Diagnostyka i sposób leczenia oparte o najnowsze techniki medyczne w tym laserowe (np.HOLEP).Polecam.
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Radosław Boniecki

90-543 Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wybitny specjalista, lekarz z prawdziwym powołaniem. Człowiek potrafiący pomóc i dać nadzieję. Godny polecenia .
Opinia dodana przez: mch
Ja bardzo dziękuje. Uratował mi życie. Jest prawdziwym lekarzem , nie tylko jako urolog , ale doskonały psychiatra i psycholog w kontakcie z pacjentem. Potrafi psychicznie uzdrowić pacjenta przed dalszym leczeniem..
Opinia dodana przez: Janek

dr n. med. Andrzej Święs

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Niezwykły człowiek i lekarz! Lekarz, który, gdy inni nie chcieli, bezinteresownie zajął się leczeniem mojej mamy. Poznałyśmy Doktora w styczniu 2019 roku w Poddębickim Centrum Zdrowia, gdy pojawiłyśmy się ze skierowaniem do szpitala na oddział Urologii, bo w innym miejscu zrobiono nam trudności i przykrości związane z przyjęciem. Od lutego 2019 roku moja mama była 4 razy na bloku operacyjnym z jego udziałem, a zaangażowanie i ogromny wysiłek jaki Doktor ...
Opinia dodana przez: J i S Dominikowskie

dr hab. n. med. Eugeniusz Miękoś

al. kard. Wyszyńskiego 65
94-047 Łódź

Profesor dzieli chyba pacjentów na prywatnych i na NFZ.Zmiany terminów które sam dokonywał zrzuca na pacjenta. Najgorsze że nie dał zmiany do badania histopatologicznego. Nie polecam,niesympatyczny,na pytania odpowiada zdawkowo
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Marek Wrona

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

beznadziejny lekarz zalezy mu tylko na wizytach kontrolnych co 3 miesiace, i szybkim badaniu jak najwiekszej liczby pacjentow

dr n. med. Cezary Zydek

90-543 Łódź

Przedmówca widzę ze niechciał ani zdać się na kompetencje Pana doktora ani poznać jakim jest specjalista niestety sam wiem po sobie ze czasem lekarz musi wstrząsnąć pacjentem by ten zdał sobie sprawę z powagi sytuacji bo jak enty raz lekarz tłumaczy ludziom a ludzie wychodzą z gabinetu i robią swoje to po co chodzą do lekarza jak wiedza lepiej
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Stanisław Kostenko

Gabinet okulistyczny
Pomorska 66/68
Łódź

Panu Doktorowi zawdzięczam życie . Dr. St. Kostenko już jako młody człowiek był wspaniałym lekarzem i Człowiekiem W 1959 r zachorowałam na gorączkę reumatyczną ,Pan doktor bezbłędnie zdiagnozował i skierował mnie do szpitala im dr. Wł.Biegańskiego .Panie doktorze zawsze moje dobre myśli kieruję w Pana stronę. Pozdrawiam sercem Pana i Pana Najbliższych .
Opinia dodana przez: Barbara
Zdecydowanie odradzam! Brak poszanowania godności pacjenta!Będąc już na stole operacyjnym,po znieczuleniu dowiedziałem się przez przypadek,że proteza jądra jest zdecydowania za mała.Gdyby nie moje pytanie taki implant zostałbym wszczepiony.Prawdziwym zaskoczeniem była dopiero odpowiedz tego pana- innych nie mieli i generalnie zabieg się nie odbył,bo to ja się nie zdecydowałem.Szpital WAM i profesor Sosnowski.Jeszcze raz odradzam!!

prof. dr hab. n. med. Józef Matych

Żeromskiego 14
90-739 Łódź

Jestem 14 lat po przeszczepie nerki. Wszystko jest dobrze. Normalnie żyję i pracuję. Uwazam Pana Profesora

dr n. med. Barbara Krauze

Transplantolog, Urolog

Łódź

Świetny fachowiec. Bardzo konkretna wizyta, to nie typ spowiednika. Objawy, badania, wyniki, diagnoza. Miałem bardzo trudną sytuację z oboma nerkami. Lewa nerka była zablokowana, a na prawej znajdował się guz (nowotwór jasnokomórkowy), w szpitalu super opieka. W miesiąc od operacji w pracy. Bardzo Pani dziękuję i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Stef

dr n. med. Roman Łowicki

90-543 Łódź

Wizyta przebiegała w sympatycznej atmosferze. Doktor kompetentny, cierpliwy, dokładnie zbadał i przekazał dużo informacji. Nie podjął pochopnej decyzji pilnej operacji - rozważał wszelkie możliwe rozwiązania. Polecam.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Rafał Kliś

Koplowicza 1/29
92-549 Łódź

Dr Kliś pracuje w Medikus AT i myślę, że bardzo to dziwne, że nie może wystawić pacjentowi skierowania do szpitala?????Może w tej sprawie wypowiedzą się szefowie spółki !? Odnośnie udzielanej przez doktora pomocy pacjentom się nie wypowiem, bo skąd mam mieć taką wiedzę? Mnie pomaga już od 11 lat z dużym powodzeniem, czyli dobry lekarz.
Diagnoza lekarza zwykle brzmi…wszystko dobrze…widzimy się za rok….tak trzy lata…. a nowotwór robił swoje…szczęście, że tato trafił w ostatniej chwili do kompetentnego lekarza ….😓
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Nie wypowiem się w kwestii kompetencji lekarskich, pewnie są przeciętne. Natomiast kultura i sposób komunikowania się z pacjentem i jego rodziną, poniżej wszelkich standardów.

dr n. med. Mariusz Blewniewski

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Niestety moi mili, znacie się na medycynie tak jak na polityce! Pan doktor Mariusz Blewniewski w przeciwieństwie do swoich pięciu poprzedników - urologów ,którzy mnie badali powiedział zdecydowanie i konkretnie o nadchodzących skutkach przenoszonej i narastającej od wielu lat choroby. Natychmiastowa interwencja chirurgiczna przywróciła mi normalne funkcjonowanie. To profesjonalizm i doświadczenie pozwala doktorowi wprowadzić poczucie swobody i przyjaznej atmosfery na sali zabiegowej, dając poczucie bezpieczeństwa, niweluje przestrach i przerażenie przed ...
Opinia dodana przez: Zbigniew D

Piotr Kowalski

Zielona 25
90-601 Łódź

Poszłam do Pana Doktora i zamiast dokładnie mnie jeszcze przebadać, to wystawił mi leki na podstawie wywiadu. Nie wykonał żadnego USG. Nie zapytał nawet czy biorę jakieś inne leki, czy nie jestem na coś chora, czy nie mam problemów z ciśnieniem. Jednym z leków, który miał działać na moją dolegliwość był apodoxan, który jest lekiem na ciśnieniem. Osobiście dla Państwa zdrowia i bezpieczeństwa odradzam wizyty u Pana Doktora.

dr n. med. Włodzimierz Kuligowski

Chirurg ogólny, Urolog

Sienkiewicza 47
90-009 Łódź

Profesjonalizm, kultura, dyskrecja, kompleksowość. Pomógł mi i w innych dolegliwościach, które wzajemnie nachodziły na siebie i stąd trudno było innym lekarzom je odnaleźć. pomógł także mojej 2 miesięcznej córeczce, której lekarze w Szpitalu nie mogli znaleźć... baterii a po konsultacji z p. Kuligowskim, w następnych "ukierunkowanych"badaniach, znaleziono i dzięki temu, moje dziecko nie jest narażone na przeszczep nerek a bakteria wybita i dziecko ma już ponad 5 lat i jest ...

dr n. med. Jerzy Żurek

Chirurg ogólny, Urolog

Traugutta 25
90-950 Łódź

ODRADZAM I PRZESTRZEGAM PRZED TYM „LEKARZEM”! W kwietniu 2020r. przyjął mnie z wielką niechęcią w szpitalu im. Pirogowa w trybie pilnym. Miałem mocne bóle brzucha, których nie dało się znieść. Nie wykonał żadnych badań, bo powiedział, że „to nie te czasy” - jedyne co zrobił to popukał w plecy i sprawdził brzuch, który był dla niego „miękki” co było bzdurą. Nie dał mi karty wypisowej, musiałem się o nią upomnieć. ...
Opinia dodana przez: Jakub

dr n. med. Jacek Pietrzykowski

90-543 Łódź

Byłem dziś z tatą w szpitalu pirogowa gdyż zatrzymał mu sie mocz. Zjawiliśmy sie w tym szpitalu gdyż poinformowano nas na pogotowiu. Przyjechałem z tatą jak najszybciej bo już zwijał sie z bólu na izbie przyjęć nie powiem panie które wypisywały były bardzo miłe i tu "czar prysnął" zjawił się pan doktor. Zamiast zapytać się co sie dzieje to dostaliśmy reprymendę że powinniśmy sie zjawić w przychodni albo na pogotowiu ...