dr n. med. Jacek Pietrzykowski

2,1
1,9
1,8
2,1

Zero. To co sobą reprezentuje to dno. Trafiłam na izbę przyjęć ze skierowaniem na oddział temperaturą i bólem w boku. Jestem po 70 siatce udarze, marskość nerki i wysokie ciśnienie. Czekam ponad godzinę na tego chama. Wchodzi na izbę i od drzwi krzyczy czemu przyszłam na ostry dyżur! Mój lekarz sobie wymyśla i odesłał do domu. Nie ma nic do krojenia, to nie zamierza leczyć, widocznie nie potrafi. Dno. Jest to obelga dla tego zawodu.

Jest miły ale jak się mu zapłaci, nie ma co liczyć na jego pomoc. Jest bez serca, obojętny na pacjentów. Szukajcie innego lekarza, bo takie osoby jak on nie powinny leczyć.

Lekarz nie umie leczyć! Dobrał złe leczenie, przez co teraz jest mnóstwo problemów, nie polecam. Jak najdalej od niego.

Fatalny lekarz i człowiek. Tego się nie da opisać. Traktuje pacjentów z llekceważeniem i pogardą. Jak najdalej od niego.

Tu nawet szkoda słów jak dla mnie to on jest niedorozwinięty umysłowo.

Tu nawet szkoda słów jak dla mnie to on jest niedorozwinięty umysłowo.

Byłem dziś z tatą w szpitalu pirogowa gdyż zatrzymał mu sie mocz. Zjawiliśmy sie w tym szpitalu gdyż poinformowano nas na pogotowiu. Przyjechałem z tatą jak najszybciej bo już zwijał sie z bólu na izbie przyjęć nie powiem panie które wypisywały były bardzo miłe i tu "czar prysnął" zjawił się pan doktor. Zamiast zapytać się co sie dzieje to dostaliśmy reprymendę że powinniśmy sie zjawić w przychodni albo na pogotowiu a na pewno nie u niego. Po dziwnych pogadankach zaprosił a raczej kazał tacie iść do zabiegowego po czym .... uciął sobie jeszcze pogadankę z paniami z izby przyjęć. Badanie trwało może 5 min w tym czasie założono tacie cewnik, po czym pan doktor stanął przy blacie w rejestracji i tyłem rozmawiając (lekceważąco) z moim tatą że za dwa tygodnie ma być w poradni urologicznej w celu zdjęcia cewnika i ... można powiedzieć że zwiał. Oto super pan doktor co nawet nie powiedział co i jak (jak by każdy wiedział jak z cewnikiem się obchodzić. Bardzo dziękuję za to Panią z izby przyjęć gdyż wytłumaczyli jak obsługiwać cewnik oraz gdzie pójść po dalszą pomoc ambulatoryjną.

Przepraszam za nieład i skład ale właśnie wróciłem od tego "super" lekarza

Lekarz nie rozpoznał u chorego zapalenia wyrostka robaczkowego, myląc objawy z kolką nerkową. Owszem, w czasie badania na izbie przyjęć obejrzał zdjęcie RTG,zlecił zastrzyk przeciwbólowy i wypisał receptę, poza tym nie odzywając się w ogóle. Następnego dnia pacjent trafił do innego szpitala z zapaleniem otrzewnej.

Chamstwo, za które na ulicy zwyczajnie dostał by w ryj. W szpitalu wyżywa się bezkarnie na ludziach, którzy są doświadczeni chorobą, często poważną... Ciekawe są opinie mocno kontrastujące z tym co widziałem: "uprzejmy, miły, super operacja...." Kto to pisze?? To po prostu zupełnie nierealne w przypadku tego "człowieka"...

mój mąż nie żyje. w ostatnim stadjum choroby inny lekarz powiedział mu, że był źle leczony

Lekarz ten leczył w MEDKOLU w Koluszkach był bardzo chamski ordynarny bez jakichkolwiek oznak uprzejmości.Takich lekarzy należy napiętnować i nie nazywać ich LEKARZAMI.