Urszula Długosz

2,9
2,6
2,6
2,7

podaję negatywy; -Pani doktor zawsze je i ma niezbyt ładnie pachnące dłonie (czuć różnymi potrawami) - strasznie długie kolejki - podczas każdej wizyty słyszę opowieści o innych pacjentach oraz o rodzinach pań tam pracujących - pani doktor nigdy nie mówi jak idzie leczenie, nie tłumaczy działam leczeń itd. Ogólnie efekty w leczeniu są dobre, ale te podpunkty które napisałam są dość męczące..

podaję negatywy;
- strasznie długie kolejki

buu.uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Doktor jest o.k , cierpliwa, wyrozumiała, w porządku. Polecam

Pani Doktor jest o.k , cierpliwa, wyrozumiała, w porządku.
Polecam

Hym. Uważam że pani lub panie doktor są godne wielu komentarzy. Po pierwsze jest w gabinecie 3 kobiety. Pierwsza chyba główna co wszystko przy mnie robi druga co podaje tej głównej akcesoria trzecia co siedzi i patrzy i jej zadaniem jest zapisywanie na wizyty i przyjmowanie płatności. Również od czasu do czasu przychodzi 4 pani doktor z kotem :) i ta 4 to jest chyba doktor Długosz. Czyli praktycznie jej nie ma. Przy moim już 2,5 rocznym leczeniu była może z 4 razy w gabinecie. Spotkałam się że pani operująca przy mojej buzi często jadła, miała pełne usta jedzenia i jeszcze zdołała coś powiedzieć. Ogólnie to zespół tych pań to jedna wielka grupa plotkar. W trakcie wizyty przeznaczają dużo czasu by poopowiadać sobie o swojej rodzinie i o pacjentach we wszystkich detalach. Według mnie 4-godzinne oczekiwanie na wizytę jest właśnie tym spowodowane. Do samego leczenia nie mam zastrzeżenia. Każdy lekarz stara się jak może. Jak na nasz region to ceny nie są wygórowane ale płaci się trochę nerwami i psychiką. Uważam że higiena w gabinecie powinna być bardziej przestrzegana - głównie chodzi mi o zamiłowanie do kotów i w jego uczestniczeniu podczas wizyty np. Na kolanach u pacjenta (tak było u mojej znajomej). Noszę aparat stały więc z takiego powodu iż często mam wizyty pozwoliłam sobie na tak długą opinię. Jeśli zależy wam na szybkiej i kompleksowej zmianie stanu waszych zębów proponuje rzeszów. Bo tutaj to trochę to taka zabawa. Niestety raczej już nie zmienię orto ze względu na okres w którym mnie leczyła. No ale zcierpię :) pozdrawiam .

Pani doktor traktuje pacjentów przedmiotowo, nie ma ogóle doświadczenia w moim przypadku 1 raz się pomyliła, nie jest delikatna i ogólnie nie śpieszy jej się w kolejce czeka się nawet ok 4-5 godz.

Pani dr nie jest uprzejma,podchodziła do moich dzieci jak do przedmiotów,nie jest fachowcem,czekanie przed gabinetem srednio 4-5 godziń. Nie polecam,gdyz wybiera sobie swoich pacjentow.w gabinecie dzieci czuly sie jak w więzieniu.to znieczulica ...:/ stanowczo odmawiam :/

Miła pani doktor,cierpliwa,komunikatywna.Ładnie wyleczyła moje dzieci. Stawiam duży pozytyw. Jadwiga D.

Uczciwy,dobry lekarz.Jestem bardzo zadowolona z leczenia !!!!

Uczciwy,dobry lekarz.Jestem bardzo zadowolona z leczenia !!!!

Ortodontka łakoma na pieniądze, pacjentów traktuje przedmiotowo. Aparat u tej Pani kosztuje 1000 albo 1500 nie ma reguły. Rada dla tych którzy zamierzają do niej pójść, mówcie że chcecie rozłożyć płatność na raty, bo krucho z kasą. Wtedy może nie weźmie tak dużo, jak u mnie. Jeszcze jedno, wizyty są umawiane na określone godziny a średni czas oczekiwania w kolejce, to min 1 godzina. Ja nie jestem zadowolona ze sposobu leczenia tej Pani i nie polecam. Warto pojechać do Rzeszowa lub Przemyśla tam fachowcy szanują pacjentów.

Pani doktor nie spełnia oczekiwań pacjetów, boi się wyzwań, trudniejsze przypadki odsyła do kolegów po fachu