lekarz Urszula Juszczyk-Jamróz

1,8
1,7
1,5
1,7

Najgorszy ginekolog na jakiego trafiłam pani bardzo nie miła to malo powiedziane badanie bolesne i tak jak inne panie pytanie po co ja tu wogule przyszlam jak juz bylam u innego lekarza a bylam w ciazy w dodatku z depresja wyszlam zalamana jak mozna trzymac dalej takiego lekarza w przychodni omijam szerokim łukiem.

Beznadzieja pod kazdym wzgledem . Na przywitanie uslyszalam czemu nie cjodze do swojego ginekolga ,mialam problem ginekologiczny ,gdy zapytalam co z nim zrobic ,nie uslyszalam zadnej odpowiedzi na tym wizyta sie skonczyla ,trwala 5 min

Beznadzieja pod kazdym wzgledem .

Ostrzegam przed pojsciem do tej Pani doktor. Za nim do niej sie wybrałam mogłam najpierw poczytac komentarze. Kobieta - potwór bez serca. Na przywitanie uslyszalam co ja u niej robię skoro mam swojego ginekologa. Ze usg nie robi sie na zawolanie. Tak potraktowana jeszcze nigdy nie byłam. Zastanawia mnie dlaczego taki podły lekarz tam pracuje. Żeby traktowac ludzi jak "smieci" ?! Taka kobieta wogole nie powinna być lekarzem!! NIE POLECAM Z TAKIM CHAMSTWEM JESZCZE NIGDY SIĘ NIE SPOTKAŁAM

Wizyta u tej Pani była traumatyczna. Zero empatii, zero wytłumaczenia problemu. " nic się nie da zarobić. tylko operacja. Wypisać skierowanie?" Szok. Wyszłam z gabinetu i prawie się popłakałam. Byłam u tej Pani pierwszy i ostatni raz. Nigdy nie spotkałam się z tak obcesowym lekarzem i jeszcze tak szczególnym jak ginekolog. Nie polecam

Nie polecam wizyty u tej pani, chyba, że ktoś lubi się denerwować. Byłam u niej raz i będzie to moja ostatnia wizyta. Jestem na początku ciąży, ale przychodnia, w której prowadzę ciążę, nie ma otwartego punktu pobrań, ze względu na koronawirusa. Dlatego udałam się do Pani Urszuli po skierowanie - przyjmuje w Miejskim Ośrodku Zdrowia, także wszystko refundowane z NFZ. Poprosiłam o skierowanie na badania, które zgodnie z rozporządzeniem NALEŻĄ mi się, nie jest to mój wymysł. Pani Urszula skwitowała, że skoro stać mnie na prywatne wizyty (płaci tutaj pracodawca za ubezpieczenie..nie rozumiem oburzenia), to stać mnie na prywatne zrobienie badań. Cała wizyta we wrogiej atmosferze, ABSOLUTNIE NIE POLECAM.

Pani Doktor na pytanie o skierowanie na badania odpowiedziała że "nie jest kombajnem". Brak profesjonalizmu, zero kompetencji, badanie bardzo bolesne, szczerze nie polecam. Moja noga w tej przychodni nigdy już nie postanie.