lekarz Urszula Lulewicz-Sobczak

Kompetentna, miła, zdecydowanie wzbudzająca zaufanie, dokładnie tłumaczy wszystko, poświęca tyle czasu ile trzeba, nie spieszy się. Polecam! Nasz synek został zbadany od stóp do główki =) Nawet nie pisknął :D :D

Podnosi bardzo wysoko poprzeczkę innym lekarzom.Poświęca dużo czasu małemu pacjentowi.Po traumatycznych kontaktach z poprzednim pediatrą, w końcu jestem spokojna, że córka jest pod dobra opieką.

Pani Ula leczy mojego synka od urodzenia. Zaczarowala jego i mnie juz podczas pierwszej wizyty. Ma cudowne podejscie do dzieci, ktore po kilku minutach traktuja pania doktor jak ciocie i bez problemu pozwalaja sie badac. Do tego oczywiscie, widac duza wiedza merytoryczna i doswiadczenie.

Świetny specjalista z ogromną wiedzą zawsze trafnie stawia diagnozę

Świetny specjalista z ogromną wiedzą zawsze trafnie stawia diagnozę

Jest swietnym lekarzem. Pomogła maszej córce gdy chorowała ciagle na zapalenie oskrzeli,powtarzało sie jej to ciagle zaden lekarz nie mógł jej z tego wyprowadzic ,poniewaz córka bardzo często do roku czasu chorowała na optueacyjne zapalenie oskrzeli,prosto mówiąc zapal.oskrzelli z dusznosciami .Groziła jej poważna astma. do roku czasu wzięła osiem antybiotyków ,nie wspominajac tego co było po roku czasu.Teraz córka ma trzy latka i nie ma dusznosci ,nie bierze wziewów ,nie musiałam jezdzic z nią do alergologa robic żadnych testów alergicznych na 99% juz jej astma nie grozi dzięki naszej wspaniałej pani dr.Urszuli lulewicz -Sobczak za co jesteśmy jej bardzo wdzieczni żadne pięniądze nam takiego spokoju psychicznego nie zapewniły jak zdrowie naszej córki . Pani doktor jest nadal naszym pediatrą zawsze mogę na nia liczyć nawet odpisuje na smy jak żaden inny lekarz . Polecam !!!

Bardzo uprzejma i kompetenta osoba. Moja córka była nią oczarowana. Mój mąż także, co mnie mniej cieszy ;). Jestesmy pod wrażeniem. Pani doktor jest chodzącym dowodem na to, że są lekarze z powołania, którzy wykonują swój zawód z pelnym zaangażowaniem. Klaudyna.

Witam, Pani Doktor leczy mojego synka od urodzenia. Cierpliwa, ciepła i czuła w stosunku do małego pacjena,nawiązuje z nim serdeczny kontakt, wzbudza zaufanie. Dziecko jest zaczarowane i badane bez oporów. Dla rodziców ma czas na wyjaśnienie, odpowiedzi na wszytskie nawet na najbardziej naiwne pytania. Jest fachowcem z ogromna wiedzą, mamy do niej zaufanie. Jest najlepszym lekarzem, cudowna osobą!

Pomimo że trudno się dodzwonić celem umówienia wizyty, warto podjąć ten trud. Dobry i skuteczny fachowiec.

Ciocia Ula jest najsympatyczniejszym i najbardziej kompetentnym pediatrą, jakiego spotkałam!

Chłodna i zdystansowana w kontakcie z pacjentem. Używa trudnego i niezrozumiałego języka, a z Jej wyjaśnień niewiele wynika.