lekarz Violetta Balicka

Alergolog

Bardzo jestem zniesmaczona wizytą u Pani doktor (wizyta prywatna), nie dosyć że błędna diagnoza podawanie kilku leków naraz "a nóż się uda", może pomoże (dziecko niczym królik doświadczalny) ,najpierw że to alergia a była już wcześniej potwierdzona badaniami, na tej samej wizycie kolejna diagnoza może to jednak infekcja, dodam że poza wysypką dziecko nie miało innych objawów. Po kilku dniach telefon do Pani doktor objawy nadal bez zmian więc kolejna maść do smarowania i stwierdzenie Pani doktor że ona nie wie co to jest i ona już nie ma na nas pomysłu, może byśmy się wybrali do dermatologa może on coś poradzi. Najważniejsze że kasa wpadła za wizytę, chyba nie na tym polega leczenie zwłaszcza z takim "doświadczeniem"
Zostaliśmy sami z problemem radź sobie sam pacjencie. Zdecydowanie nie polecam Pani doktor.

Leczę się u Pani doktor od ponad 20 lat, od małego dziecka kiedy pomagała mi wyjść z zapalenia płuc i astmy. Jestem bardzo zadowolona z efektów, zawsze słuchała i mnie i rodziców co do uwag i dobierała leki tak, by był jak najmniejszy dyskomfort. W razie gorszych momentów mogliśmy dzwonić do Pani Doktor na telefon komórkowy by szybko dała jakieś wskazówki. Po kilku latach udało się tak to wszystko dograć, że obecnie potrzebuję leków tylko w przypadku zaostrzenia i funkcjonuję praktycznie tak samo jak osoba bez astmy.

Bardzo kompetentna p. Dr. Umie dobrać leki. Córkę prowadzi od małego dziecka.. I nie zdarzyła się żadna nie miła niespodzianka od pani.

Leczyłem się u Pani Doktor kilka lat... Tyle, że bez efektów. Żaden z leków nie pomagał. Odczulanie nie przyniosło, żadnych rezultatów. Straciłem masę czasu na dojazdy, czekanie na odczulanie, nie mówiąc już o tym, że męczyłem się mimo zażywanych leków przez parę lat bo nie pomagały mi w ogóle. Pani doktor pod koniec "terapii" bardzo arogancka. Podczas odczulania zrobiła sobie wakacje nie zapewniając nikogo na zastępstwo, przez co zapewne odczulanie nie przebiegło prawidłowo. Rok później bezczelnie wygarnęła, że sam przerwałem leczenie, dlatego jestem sam sobie winny, że dalej mam problemy z alergią. Gdy zacząłem szukać leków dostępnych w aptece na własną rękę, skwitowała, że są lepsze. Oczywiście te "lepsze" nie przynosiły żadnych rezultatów. Były gorsze od tych, które sam kupiłem. Nazw pisać nie chcę, żeby ktoś nie pomyślał, że reklamuję któryś lek. W tym roku trafiłem do innego lekarza poza granicami PL. Wszystko szybko, sprawnie, załatwione w 1 dzień... ba w półtorej godziny, łącznie z testami na alergię. Leki pomogły z dnia na dzień. Nie polecam! Z resztą widać to po wpisach poniżej (tych z oceną bardzo dobrą), że leczą się tam latami lub od "małego"... Życzę uwolnienia się i znalezienia lekarza który wam pomoże, a nie takiego, który was będzie trzymał latami.

Nie polecam pani dr.Brak podejscia do dzieci na pytania odpowiada z wielka laska .Zbyt powierzchowne podejscie do pacjeta. Nie polecam takiego lekarza!

tragedia!!!!! nie polecam..... z wielka laska odpowiada na zadane pytania , jesli w ogole umie udzielic odpowiedzi

tragedia powinni ja wyslać na sybrię leczyć

tragedia powinni ja wyslać na sybrię leczyć

Zdecydowanie nie polcam leczenia dzieci u Pani doktor. Okres oczekiwania łaskawie na wyznaczenie wizytu jest tak długoi że wszystkie alergiczne zmiany dziecku schodza, a podczas wizyty pacjent jest załatwiany szybko. Najbardziej co deenerwuje ze zapisuja pacjenta na poxzatku roku w styczniu a pozniej nie wyznacza terminów bo nie ma niby umowy z kasa chorych i do lekarza na wizyte juz 2 raz sie człaowiek nie dostanie.

Rewelacyjny lekarz,więcej takich.Nigdy nie odmawia pomocy.Zawsze służy DOBRĄ radą.Dzięki p.doktor moja córka pomału zapomina o chorobie-DZIĘKUJE.

zdedcydowanie olecam to najleposzy lekarz alergolog jaki mialam do tej pory. wszystko tlumaczy i dobrze leczy!!!