lekarz Wacław Żyłka

Chirurg onkolog

szybka wizyta konkretnae pytania troche ciezko sie do niego dostac musialam czekac miesiac

Oby więcej było takich lekarzy z powołania, polecam bardzo

Oby więcej było takich lekarzy z powołania, polecam bardzo

byłam dwukrotnie na wizycie;jednakże drugi raz wyszłam zawiedziona fachowością Pana doktora.

Tylko idźcie prywatnie. Wtedy jest miły.

Tylko idźcie prywatnie. Wtedy jest miły.

Cudowny człowiek o wielkim serduchu!!!Była to moja 9 (i mam nadzieje,że ostatnia!!!)operacja. Jestem przekonana,że nareszcie pozbyłam się swojego "kłopotu". Dziekuję Doktorze.

mam to szczęście,że jestem matką narzeczonej dr.Żyłki i w 100% podzielam zdanie pacjentek. Cudowny,wspaniały człowiek!!!! i lekarz !!!

Gorąco polecam, bardzo rzadko można spotkać lekarza o tak serdecznym podejsciu do chorego, i świetnego fachowca zarazem, lekarz z powołania :)

Wszystkim kobietom polecam tego lekarza. Jest bardzo miły nie straszy przede wszystkim. Jeżeli sytuacja tego wymaga od razu kieruje do szpitala.

Najlepszy lekarz na jakiego może trafić kobieta z rakiem piersi (i nie tylko). Troskliwy, rzeczowy, kulturalny, fachowy. Lecząc się u niego każdy ma pewność że jest kimś ważnym a nie tylko numerem statystycznym w wykazie tysięcy pacjentów.