lekarz Waldemar Ilczyszyn

2,9
2,9

Cóz my pacjentki nie wiemy czy lekarz jest dobry czy kiepski. Dopiero idac do szpitala zaczynamy sie orientować jaki jest naprawde. Dopiero w szpitalu zobaczyłam ,ilu rzeczy nie miałam zrobionych w ciązy , jak miałam prowadzoną dokumentację ( inne pacjentki na sali mówia co miały czrgo nie) Miałam porównanie. Cóż dużo szumu mało treści jesli chodzi o ciąze nie polecam!!!!Pełna poczekalnia to nie jest dobry wykładnik kompetencji lekarza. NIESTETY!!!!!

Mnie ponoć leczył??? Moją rodzine tak lecz skutek fatalny To kiepski lekarz,znajomą nazwał CYMBAŁĘ i potem wylączał telefon.

Mnie ponoć leczył??? Moją rodzine tak lecz skutek fatalny
To kiepski lekarz,znajomą nazwał CYMBAŁĘ i potem wylączał telefon.

Pan doktor był moim lekarzem właściwie od początku, więc wydawało mi się, że mogę mieć do niego zaufanie...ale niestety, tylko mi się wydawało... miałam częste zapalenia jajników, na które przepisywał mi czopki dopochwowe, pomagały...W związku z tym, że zawsze jakoś mnie leczył, to dlaczego miałoby kiedyś stać się inaczej? Być może rutyna, a może jakaś "moda", która u pana doktora sie pojawiła na badanie prolaktyny prawie wprowadziła mnie do grobu. Zapalenia jajników to jedno, ale nieregularne miesiączki to drugie. W końcu pan doktor stwierdził , że już miesiączki powinny mi się uregulować, więc zrobił badanie prolaktyny. W stanie spoczynkowym była w normie, jednak po tabletce była znacznie zwiększona. Pan doktor przepisał mi bromergon w dawce 1 tabletki biorąc pod uwagę tylko jedno badanie. Nie poinformował mnie o skutkach jakie może wywołac ten lek... Wziełam lek...po którym dostałm zapaści, pogotowie zabrało mnie do szpitala. Dzięki szybkiej interwencji dzisiaj żyję. Po całej sytuacji zapisałam się do endokrynologa, który powiedział, że hiperprolaktynemii czynnościowej(bo okazało się, że wynik po tabletce wskazuje właśnie na taki rodzaj hiperprolaktynemii)się nie leczy, bo hormon skacze na tle emocjonalnym. Poza tym, zapytał mnie jak można było po jednym badaniu przepisać lek ingerujący tak silnie w organizm.Zaufałam panu doktorowi, nie poszłam do innego lekarza w celu potwierdzenia diagnozy o hiperprolaktynemii - MÓJ BŁĄD- proszę tylko, żeby żadna z Was tego błędu nie popełniła. Nie dajcie sobie wmawiać niczego. Niestety u lekarzy zaczyna obowiązywać prawo "ograniczonego zaufania" jak u kierowców. Przykre, ale prawdziwe. Chciałam zaznaczyć, że Pan doktor nie jest złym lekarzem, tylko ma niedostateczną wiedzę w pewnych obszarach swojej dziedziny. Nie chcę go obrażać, bo leczył mnie też skutecznie ze stanów zapalnych. Po prostu wziął się za leczenie czegoś, o czym według mnie, pojęcia nie miał. Tego typu leczenie powinien był zostawić endokrynologowi. To tyle.

jestem w 5 miesiącu ciąży i jestem bardzo zadowolona że moją ciążę prowadzi doktor Ilczyszyn.ma profesjonalne doświadczenie oraz sprzęt.Zdecydowanie poleciłabym każdej kobiecie tego doktora.Oraz panie położne są bardzo miłe i dużą uwagę poświęcaja każdej kobiecie. serdecznie dziękuję za te poświęcenie. pozdrawiam

Doktor Ilczyszyn prowadził moje dwie ciąże, mam do niego zaufanie,bo jest naprawdę dobrym lekarzem. Polecam go wszystkim kobietom.A Wy które narzekacie i krytykujecie boicie się po prostu prawdy, która czasem rzeczywiście może boleć, więc żeby od niej(prawdy) uciec lecicie do innych lekarzy żeby powiedzieli że wszystko w porządku, tylko co będzie jak kiedyś którejś z Was inny lekarz powie to samo co dr Ilczyszyn, też ten inny będzie zły?

Witam, czytając te opinie nie moge pojąć skoro tak na Pana doktora narzekacie, to dlaczego od kilku lat est u niego zawsze tłum kobiet. Dla mnie ten lekarz jest jak najbardziej kompetentny, jeżeli coś go martwi to od razu wysyła na badanie lub konsultacje, niczego nie bagatelizuje, a jak zapytam o coś to zawsze mi wyczerpująco odpowie. Jak najbardziej polecam tego lekarza.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!! W skrócie opieszę swoją historię. W połowie cyklu wystąpiły u mnie plamienia międzymiesiączkowe i ból brzucha, postanowiłam się wybrać do doktora Ilczyszyna. Doktor odrazu wystraszył mnie ogromną nadżerką, z jego badania cytologicznego wyszło, że mam jakieś nieprawidłowe komórki (wielojądrowe-chyba), że są jakieś zmiany i na drugi dzień od razu pobierze mi wycinki do badania histopatologicznego, doktor wykrył też u mnie polipy i stwierdził, że to są jakieś zmiany hormonalne i zalecił zbadanie prolaktyny. Żyłam przez cały tydzień w stresie ogromnym z myślą, że rozwija się u mnie rak szyjki. Po tygodniu przyszły wyniki histpad. i okazało się, że nic złego tam się nie dzieje, doktor nawet nie przepisał mi żadnych lekarstw. Przy kolejnej wizycie przyszły wyniki z prolaktyny nacczo 25 a po teście wsrosła więcej niż 12 krotnine. Doktor zadowolony, że znalazł przyczynę polipa, przepisła mi jakieś tabletki hormonalne, straszył mnie również, że przy takim wzroście moge miec problemy z płodnością i że to wygląda mu na mikrogroczulaka przysadki mózgowej ( wyobraźcie sobie jaka byłam wystraszona!). Ten lekarz z pewnością nie wytłumaczy wam dokładnie co wam dolega i jego odzywki też nie są zbyt miłe. Postanowiłam kontrolnie pójść do innego lekarza. U innego lekarza dowiedziałam się, że w cytologii nie ma żadnych zmian, miałam robione badanie na kolanoskopie też ok, wszystko pokazał mi i dokladnie wytłumaczył, powiedział, że przy takim wzroście prolaktyny nic zlego się nie dzieje i nie powinnam mieć problemów z płodnością, na usg pokazł mi, że w krótce będzie owulacja i powiedział, że mój organizm jak najlepiej funkcjonuje. Dodał też, że prolaktyna nie ma tu napewno związku z tym jednym polipem, dodał, że nie ma potrzeby brać żadnych hormonów przy regularnych cyklach! Wypisał mi skierowanie do szpitala na wycięcie polipa bo zawsze tak trzeba zrobić. Przy okazji polecam doktora Niemczyka z Opola. Pozdrawiam

odradzam wszystkim tego lekarza. Bylam u niego 2 mi-e temu bylam zdrowa, gdy poszlam do niego teraz powiedzial ze mam pecherza na jajniku zlecil badania ktore nie potrzebne byly. Gdy pytalam czy to grozne bo sie balam, zajety piszac cos wlaptopie odpowiadal tak jak mu sie chcialo. Wyszlam z tam tad nie wiedzac nic, co mi jest itp. Na drugi dzien pojechalam do innego lekarza powiedzial ze mam torbiela w wielkosci jajka. Przez doktola z grotkowa mogla bym wyladowac na stole operacyjnym. Co za lekarz. a torbiel od pecherza czyms sie rozni prawda. Nie pojde do niego nigdy wiecej. wiec nie wiem jak komus moze pomuc skoro mi zaszkodzil.

Jestem pacjentką od 12 lat. Polecam klinikę jak i samego doktora.Profesjonalna i fachowa obsługa.

nie jestem zadowolona, a przyhodnia pana doktora prosperuje niczym mala hurtownia. sam doktor zaś nie przyklada zbyt duzej wagi do pacjentow, nie robi dokladnych badan, jak sam stwierdzil, zajeloby mu to pół godziny, a przeciez jest dluga kolejka za mna. poza tym stawia smieszne diagnozy na podstawie, właśnie bez żadnej podstawy, i tak raz już wg pana doktora mialam cukrzyce, a obecnie tak na oko stwierdzil chlamydie